Konkurs „Pasja pachnąca słodyczą” III edycja!

Potrafisz piec puszyste biszkopty? Twoja śmietana jest zawsze dobrze ubita, a babeczki nigdy nie opadają to jest konkurs właśnie dla Ciebie! Piecz, miksuj, ucieraj, twórz i pokaż to nam.

Weź udział w konkursie na słodki specjał powiatu stargardzkiego „ Pasja pachnąca słodyczą”, organizowanego przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie oraz Powiat Stargardzki.

Liczy się smak, oryginalność i pomysłowość! Stwórz swój popisowy deser, zrób zdjęcie, opisz go zachwalając jego walory i prześlij zgłoszenie na adres: pasja@zpsb.pl do 20 kwietnia 2017. Wysyłając zgłoszenie nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych takich jak numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Komisja konkursowa wyłoni spośród nadesłanych prac pięciu finalistów, którzy zmierzą się w finale, gdzie jury po degustacji i prezentacji deserów zadecyduje, który przepis na słodki specjał okazał się najsłodszy.

Dodatkowo zorganizowane zostanie głosowanie internetowe na fanpage Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie www.facebook.com/zpsbstargard oraz profilu Wydziału Przedsiębiorczości na Instagramie www.instagram.com/zpsbstargard poprzez polubienie jednego z pośród 5 finałowych zdjęć. Zdjęcie z największą ilością polubień zostanie zwycięzcą konkursu internautów, w którym do wygrania będzie sprzęt kuchenny.

 

Nagrody:

  • I miejsce – voucher na rok bezpłatnych studiów licencjackich lub podyplomowych w ZPSB na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie (o wartości ok. 3000 zł – w zależności od wybranego kierunku studiów),
  • II i III miejsce – sprzęt kuchenny,
  • nagroda internetowa – sprzęt kuchenny i voucher 50% rabatu na studia licencjackie lub podyplomowe w ZPSB na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie (o wartości ok. 1500 zł).

Czas trwania konkursu:

I etap konkursu: od 04.04.2017 do 20.04.2017,
II etap konkursu: od 20.04.2017 do 27.04.2017

Czas trwania głosowania internetowego:

od 21.04.2017 od godziny 15:00 do 26.04.2017 do godziny 15:00.

Finał konkursu:

27.04.2017 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Stargardzie.

Regulamin konkursu:

Plik pdf

Organizatorzy:

  

Patronat medialny:

W razie pytań skontaktuj się z nami:
telefonicznie: 91 57 82 212
mailowo: pasja@zpsb.pl