Potwierdzanie efektów uczenia się

W przeszłości przerwałeś studia? Nic straconego, bo w ZPSB w Stargardzie możesz je kontynuować. Co więcej – jeśli masz już doświadczenie zawodowe, będziesz studiował krócej. Ułożymy dla Ciebie indywidualny program nauczania, biorąc pod uwagę Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności, które zdobyłeś poza tak zwanym systemem formalnym.

Procedura PEUs, czyli uznawanie efektów uczenia się, która obowiązuje w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, w tym także na naszym Wydziale w Stargardzie umożliwi Ci krótsza naukę. Pomożemy Ci w opracowaniu ścieżki kształcenia, która będzie dostosowana do Twoich kompetencji i zdobytych kwalifikacji. Musisz jedynie dostarczyć niezbędne dokumenty, poświadczające przebieg dotychczasowej edukacji oraz drogi zawodowej.

M_Kwiatkowska_RPLDzięki procedurze PEUs, która obowiązuje w ZPSB, moja wiedza, doświadczenie i kwalifikacje zdobyte w ciągu 16-tu lat pracy zostały przełożone na efekty uczenia się i moje studia. Oszczędzam w ten sposób koszty studiowania i czas. Płacę tylko za zajęcia, które muszę zrealizować. A co więcej mniej czasu poświęcam na studia, ponieważ uczęszczam tylko na wybrane zajęcia, które są niezbędne. To dwie bardzo ważne sprawy dla mnie, dlatego że jestem mamą dwójki maluchów, aktywną zawodowo. Sama procedura uznawania efektów kształcenia jest niezwykle szybka, a we wszystkim mogłąm liczyć na pomoc pracowników i Władz ZPSB.

Mariola Kwiatkowska, absolwentka kierunku Ekonomia, ZPSB w Stargardzie

Dzięki takiemu rozwiązaniu zdobędziesz dyplom licencjata lub magistra, który potwierdzi Twoje umiejętności, a jednocześnie zaoszczędzisz czas i pieniądze.