Marketing Specialist – Junior/Mid

Do firmy Digital Investment Support sp. z o.o. Poszukujemy młodych, kreatywnych osób, chcących doskonalić swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w zakresie marketingu internetowego.
Zakres obowiązków:
• Redagowanie tekstów i prowadzenie bloga;
• Przygotowanie treści w social media i na potrzeby kampanii reklamowych (Facebook Ads, Google Ads);
• Przygotowywanie contentu i architektury treści pod projekty graficzne oraz projekty stron www;
• Prowadzenie komunikacji z odbiorcami w porozumieniu z analitykami;
• Przygotowywanie scenariuszy i konspektów do filmów wideo, podcastów we współpracy z analitykami;
• Przygotowywanie i wysyłka maili (Salesmanago);
• Tworzenie FAQ serwisu, regulaminów, powiadomień;
• Tworzenie contentu na stronach projektów.
Wymagania:
• Doświadczenie w copywritingu (blog/web, social media, reklama);
• Znajomość zasad komunikacji w Internecie, szczególnie w mediach społecznościowych;
• Wiedzę o zarządzaniu contentem w kampaniach Google Ads, Facebook Ads i w komunikacji mailingowej;
• Podstawowa wiedza na temat rynków finansowych lub chęć zdobycia wiedzy na ten temat.
Oferujemy:
• pracę w młodym zespole,
• zdobycie doświadczenia zawodowego oraz kontakt z doświadczonymi specjalistami,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• uczestniczenie w ciekawych projektach umożliwiających ciągły rozwój i doskonalenie zawodowe.

Digital Investment Support Sp. z o.o.

Technopark Pomerania

Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin

info@targeto.pl, www.targeto.pl