OEX Cursor S.A. – oferta pracy

„OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

BRAND MASTER KONCERN TYTONIOWY

Miejsce pracy: Stargard/Szczecin, sklepy detaliczne, galerie handlowe i lokalne eventy

Zakres obowiązków:

-sprzedaż produktu w wyznaczonych punktach
-budowanie wizerunku marki na rynku
-przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
-aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Wymagania:

-dyspozycyjność minimum 3-4 dni (w tym weekendy)
-przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia
-łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi
-pełnoletność
-są mobilne (posiadają własny samochód)

Mile widziane:

-doświadczenie w sprzedaży
-status studenta”

Oferujemy: stawka godzinowa 24-50 zł brutto, dodatek za pracę w weekendy 5 zł brutto/h, dodatek za pracę w godzinach późnowieczornych 5 zł brutto/h, umowa zlecenie, elastyczne godziny pracy, bardzo miła atmosfera pracy, profesjonalne szkolenia, stała opieka koordynatora projektu, możliwość awansu, karta Multisport, przejrzysty proces rekrutacyjny

Termin: od zaraz

Kontakt: hr@oex.pl