Pasja pachnąca słodyczą

Wydział Przedsiębiorczości ZPSB w Stargardzie oraz Powiat Stargardzki organizują konkurs na słodki specjał powiatu stargardzkiego „ Pasja pachnąca słodyczą”.

plakatMUFINKAsmPieczesz puszyste biszkopty? Twoja śmietana zawsze dobrze się ubija, a babeczki nigdy nie opadają, to jest konkurs dla Ciebie! Upiecz, zmiksuj, utrzyj, stwórz i pokaż to nam.

Zrób deser oraz jego zdjęcie, opisz go zachwalając przy tym jego walory (max. 600 znaków) i prześlij zgłoszenie na adres: pasja@zpsb.pl do 12 czerwca 2015.
Wysyłając zgłoszenie podaj  swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, takie jak: numer telefonu i adres poczty elektronicznej.

Liczy się smak, oryginalność i pomysłowość! Komisja konkursowa wybierze z nadesłanych prac pięciu półfinalistów, którzy zmierzą się w finale, gdzie jury po prezentacji  i degustacji  deserów zadecyduje, który przepis na słodki specjał okazał się najsłodszy.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na studia licencjackie lub podyplomowe w ZPSB (o wartości ok. 3000 zł – w zależności od wybranego kierunku studiów), pozostałe nagrody to wyjazd do  SPA w Kołobrzegu oraz sprzęty kuchenne!

Konkurs trwa od 27.05.2015 do 12.06.2015. Finał odbędzie się w dniu 18.06.2015 r.
W razie pytań skontaktuj się z nami:
Telefonicznie: 91 578 22 12
Mailowo: pasja@zpsb.pl