Bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Lidera 2.0!

Startuje rekrutacja na pierwsze ze szkoleń w ramach programu Akademia Lidera 2.0 (szkolenia dla osób 30+), realizowanego przez Wydział ZPSB w Stargardzie, w ramach projektu „Pigułki kompetencji ZPSB”.

Szkolenie: MARKETING I NOWE MEDIA

W trakcie szkolenia zdobędziesz wiedzę i umiejętności pozwalające na właściwe planowanie, skuteczne realizowanie oraz skrupulatne kontrolowanie działań marketingowych w małej firmie/organizacji. Rezultatem ukończonego szkolenia będzie także zestaw kompetencji predestynujących Cię do pełnienia roli osoby odpowiedzialnej za działania marketingowe w organizacji. Dowiedz się więcej.

Organizatorem szkolenia jest Wydział ZPSB w Stargardzie, natomiast z uwagi na obecną sytuację – zajęcia w jego ramach prowadzone będą w trybie zdalnym. Odbędą się w okresie od 9.06.do 25.06.2020 r. (dni szkoleniowe: 9, 11, 16, 18, 23, 25 czerwca 2020 r. w godz. 17:00 – 21:00).

Prowadzący: Michał Hamera.

Ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału jest zgłoszenie się za pomocą formularza rekrutacyjnego online oraz podpisanie umowy szkoleniowej.

 

Zapisz się na szkolenie