Weź udział w spotkaniu online i znajdź pomysł na siebie

Ilustracja przedstawia baner promocyjny spotkania online.

Weź udział w spotkaniu 21.03.2023 online! Poznaj niezwykłych ludzi, zainspiruj się aktywnością i Znajdź pomysł na siebie! Myślałeś o pomaganiu? Rozważałeś wolontariat? A może podziwiasz aktywistów ?
Kim są i czym się zajmują nasi niezwykli bohaterowie?Ich działania, nie mają granic a możliwości, nie znają słów „nie da się”

Link do zapisów

Będą z nami:
– Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
– Marcin Garczyński – Koordynator Pokojowego Patrolu. Zaangażowany w organizację rekrutacji wolontariuszy oraz ich szkolenie i koordynację późniejszych działań. Stowarzyszenie WIOSNA, Szlachetna Paczka Zachodniopomorskie, Akademia Przyszłości Zachodniopomorskie
– Monika Szczepanik – menadżerka Operacyjna, koordynuje pracę wolontariuszy a wszystko zaczęło się od paczki, którą sama dostała… w wolnym czasie pomaga też w Hospicjum Domowym.
– Sandra Domrzał – menadżerka Operacyjna Akademii Przyszłości w której dzieci znajdują pomoc w nauce i uwierzeniu w siebie. Cieszą ją realne zmiany w życiu podopiecznych a nawet całych rodzin.
– Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Szczecin
– Laura Ziętara – zafascynowana działaniem na rzecz rozwoju świata.
– Piotrek Kotkowiak współorganizator mobilizacji klimatycznych. Kierują nasze oczy ku dobru naszej planety.Fundacja Dobre Rano
– Filip Malejewski – ojciec, aktywista, wolnościowiec, poliglota. Idea założenia jego fundacji powstała na dworcu PKP w Szczecinie w czasie akcji niesienia pomocy uchodźcom z Ukrainy.
Food Not Bombs Szczecin
– Kolektyw udzielający posiłków potrzebującym. Zwracają uwagę na światowy problem głodu i niedożywienia. Promują ideę wolontariatu.
Stowarzyszenie POLITES
– Kasia Michałek – animatorka społeczna, najbardziej lubi pracować z dziećmi i młodzieżą. POLITES realizuje szereg programów i projektów z misją promocji wolontariatu i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wolontariat właśnie. Znajdziesz tu wolontariuszy i wolontariuszki z różnych stron świata.

Organizator:

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie