Dzień Pasjonaty I edycja

Dnia 26.05.2018 obyła się I edycja „Dnia Pasjonaty”. W trakcie dnia pełnego różnych aktywności można było spotkać się z pasjonatami z rozmaitych dziedzin, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a kto wie, może i rozbudzić w sobie nową pasję.

Harmonogram Dnia Pasjonaty:

  1. 10.30 – 11.30  „Co i jak ? – jak tworzy i rozwija się pasja badania przeszłości ( przykład autobiograficzny) ” prowadzący dr hab. Marcin Majewski
  2. 11.30 – 13.30 Warsztaty Fotograficzne –  prowadzący Marcin Fedorowicz
  3. 13.30 – 15.30 Pierwsza Pomoc – naucz się jak pomóc sobie i innym w sytuacjach zagrożenia życia prowadzący Kamil Jedynak
  4. 14.00 – 15.00 „Zabawmy się na poważnie” – warsztaty z psychologii biznesu z wykorzystaniem gier strategicznych prowadząca Agnieszka Myszkowska
  5. 13.00 – 14.00 Zumba – prowadząca Marysia Abrantowicz
  6. 14.00 – 15.00 Joga – prowadząca Anna Grudzińska
  7. 15.00 – 16.00 Taniec Towarzyski prowadzący Greta Kisielewska i Krystian Kisielewski

 

Z inicjatywy naszych studentów podczas wydarzenia prowadzona była akcja ,,Puszka dla Okruszka”. Aby wziąć w udział w akcji wystarczyło przynieść karmę, koce lub podkłady dla zwierząt.  Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do schroniska dla zwierząt w Kiczarowie.

Nasi trenerzy i wykładowcy:

 Anna Grudzińska-  Z zamiłowania- Instruktor i Trener wielu form Fitness i Body & Mind.  Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z podopiecznymi. Uważa, iż mądry, dobrze dobrany i technicznie przeprowadzony trening może zdziałać cuda. Mój cel, to nie tylko uniknięcie bólu, który nie nadszedł, ale także i głównie odbudowanie zdrowia i sprawności każdego, kto cierpi na bóle aparatu ruchu, bądź samego kręgosłupa, Podejmij z nią to wyzwanie!


Taniec towarzyski jest niewątpliwie czymś więcej niż tylko widowiskowym sportem. Akademia Tańca Prestige powstało w 2013 r. Jej założycielem, jest Krystian Kisielewski, który jest tancerzem od przeszło 12 lat. Drugim instruktorem prowadzącym zajęcia w Akademii Tańca Prestige, jest szeroko utytułowana tancerka Greta Kisielewska, która specjalizuję się w tańcach Latynoamerykanskich. Zapraszamy na zajęcia, które będą łatwe, zrozumiałe i dla każdego przystępne. Dadzą szybkie praktyczne umiejętności taneczne, które będzie można wykorzystać na różnych imprezach oraz zabawach.

Ratownik medyczny Kamil Jedynak swoim doświadczeniem i umiejętnościami uczę jak postępować w nagłych stanach zagrożenia życia oraz jak  przezwyciężyć swój strach w momencie gdy pomoc potrzebna jest osobie z naszego otoczenia bądź komuś nam bliskiemu.
Marcin  Fedorowicz  –  fotograf  specjalizujący  się w  fotografii  ślubnej,  portretowej,  korporacyjnej,  architektury.  Rekomendowany  fotograf  Google  Street  View.  Trenuje  warsztat  wykonując  zdęcia  uliczne.  Miłośnik  filozofii,  natury,  bycia  tuż pod  powierzchnią.
Jak twierdzi – „Bo bywa, że czuję że nadchodzi nieuniknione … Jedyna niewiadomą jest czas. Moment czucia to  dotykanie tego co …Tuż pod powierzchnią.”
Agnieszka Myszkowska– mgr ekonomii, pedagog , psycholog biznesu. Od 2001 roku nauczyciel języka angielskiego oraz przedmiotów ekonomicznych. Poza działalnością dydaktyczną zajmuje się Mediacjami Sądowymi oraz doradztwem  zawodowym i psychospołecznym. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu psychologii biznesu. Jest również członkiem Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego przy Marszałku Województwa Zachodniopomorskiego oraz przewodniczącą PRDPP w Stargardzie. Od 2011 roku jest organizatorką licznych akcji charytatywnych , w tym Rejestracji Dawców Szpiku.
Marcin Majewski Stargardzianin z urodzenia i wyboru. Rocznik 1975. Archeolog, muzealnik, wykładowca uniwersytecki. Ze  stargardzkim Muzeum związany od zeszłego stulecia. Od 2007 r. dyrektor Muzeum. Ponadto profesor Uniwersytetu Szczecińskiego, wykładowca w Katedrze Archeologii.
Marysia Abrantowicz to doświadczona instruktorka Zumba Fitness z pięcioletnim stażem. Podczas tańca uśmiech jej z twarzy nigdy nie znika, a swoimi występami skrada serca uczestników. Zawsze wie jak rozkręcić towarzystwo na maratonie a także podczas zajęć.