StartUp Shaker II edycja

To już po raz drugi w tym roku Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Stargardzie i Urząd Miasta Stargard byli organizatorami dwudniowych warsztatów dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Finał i rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy StartUp odbył się 05.12.2018 w Szkole Muzycznej w Stargardzie. W tym dniu młodzież zaprezentowała swoje pomysły biznesowe, które opracowywała podczas dwudniowych warsztatów StatUp Shaker. Wszystkie drużyny przygotowały się do prezentacji bardzo dobrze i widać było ogrom pracy jaki młodzi ludzie włożyli w przygotowanie końcowego projektu.

Jury w składzie Ewelina Świergiel dziekan- ZPSB Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie, Michał Twardochleb- ZARR, Paweł Piechowiak – Kalmar, Wojciech Faszczewski- Coloplast, Łukasz Węgrowski- PKO BP, Bartłomiej Jaroszyński- Palisander, przyznała następujące nagrody:

 

I miejsce za projekt DeCup drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie – w składzie: Maja Komisar, Szymon Ciupa, Szymon Jazdowski, Patryk Bujalski, Patryk Samson, Jakub Rybicki.

 

II miejsce za projekt Safe Sound drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie – w składzie: Jakub Zięba, Jakub Kukwa, Jakub Romanowski, Michał Maranda, Paweł Stelmasik, Krzysztof Nosal.

 

III miejsce za projekt I-FLY drużyna Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie – w składzie: Piotr Szeremet, Radosław Kosiński, Maciej Stanisławczyk, Piotr Grabarczyk, Michał Szymański, Piotr Major.

Ponadto jury postanowiło wręczyć następujące wyróżnienia:

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy sukcesów w rozwijaniu własnego biznesu.

Materiały do pobrania: