WARSZTAT Przyszłość jest dziś. Edukacja oparta na kompetencjach

Przyszłość zaczyna się dziś, u podstaw przyszłości leży edukacja. Czy – w dobie postępującej transformacji technologicznej – edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych w polskim systemie oświaty i szkolnictwa wyższego odpowiada na potrzeby społeczeństwa, gospodarki i rynku pracy? Znając wyzwania stojące przed edukacją w Polsce (szczególnie edukacją zawodową) zapraszamy na seminarium poświęcone prezentacji nowego podejścia do pracy w szkole – edukacji opartej na kompetencjach, a także praktycznych rozwiązań umożliwiających zastosowanie takiego podejścia w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu Wydział w Gryficach zaprasza nauczycieli, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów szkolnych i inne osoby zainteresowane problematyką współczesnej edukacji na warsztat, który poprowadzi Marzanna Bogacka – pedagożka, nauczycielka, doradca zawodowy, edukatorka, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze oświaty, szkoleń i doradztwa zawodowego oraz badań w obszarze edukacji, a także współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych (IBE) w projektach badawczych oraz wdrażających Zintegrowany System Kwalifikacji.

 

Termin: 10 maja 2024 r., godz. 12.00-15.00

Miejsce: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu – Akademia Nauk Stosowanych, Wydział w Gryficach, ul. Piłsudskiego 34, sala 305

WSTĘP WOLNY

Formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej>>>>