Kontynuuj naukę

Masz już dyplom licencjata lub inżyniera? Planujesz kontynuować naukę? W ZPSB możesz dalej rozwijać się na studiach II stopnia lub podyplomowych. Sprawdź dlaczego warto kontynuować naukę w ZPSB.

Szeroka oferta edukacyjna

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko atrakcyjne kierunki studiów licencjackich i inżynierskich. Możesz kontynuować naukę na studiach uzupełniających magisterskich realizowanych na kierunku Zarządzanie w Szczecinie ​oraz na kierunku Polityka Społeczna w Wydziale w Gryficach.

W Wydziale w Gryficach możesz także kontynuować naukę na studiach podyplomowych, doskonale uzupełniając wiedzę z zakresu Ekonomii czy Pedagogiki, zdobytą na studiach I i II stopnia.
Studia w ZPSB możesz kontynuować, decydując się na naukę „tradycyjną”, w murach Uczelni bądź w trybie e-learningowym – wówczas blisko 50% zajęć realizowana jest przez Internet.

Zapoznaj się z naszą ofertą studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w ZPSB.

Zapoznaj się z naszą ofertą studiów magisterskich na kierunku Polityka społeczna  w ZPSB Wydział w Gryficach.

Zniżki w czesnym
Studia mijają bardzo szybko, jednak Twoja edukacja wcale nie musi zakończyć się na dyplomie licencjata, inżyniera czy magistra. Warto kontynuować naukę. Już raz zaufałeś naszej Uczelni, a my chcielibyśmy abyś to z nami rozwijał swoją ścieżkę edukacyjną i rozwijał swoją karierę zawodową. Jako student lub absolwent ZPSB możesz liczyć na preferencyjne warunki cenowe, jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę w ZPSB.

Dla absolwentów wszystkich kierunków
Skończyłeś Pedagogikę, Informatykę, Fizjoterapię? Jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? Kontynuuj studia w ZPSB na kierunku Zarządzanie i zdobądź dodatkowe kwalifikacje! Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni. Sprawdź ofertę studiów II stopnia.

Studia przez internet
W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie i uczyć się przez internet. Studia e-learningowe realizowane są w 50% online. To maksymalnie 8 zjazdów w ciągu jednego roku. Jeśli zatem pracujesz, mieszkasz za granicą lub chcesz połączyć studia z życiem rodzinnym, nauka w trybie e-learningowym może okazać się doskonałym rozwiązaniem.