O Wydziale

W Wydziale  w Gryficach możesz skorzystać z naszej oferty studiów I stopnia, studiów podyplomowych lub kursów, bądź zapisać się do utworzonego przy Uczelni – Zachodniopomorskiego Studium Policealnego FERS.

Stale monitorujemy potrzeby rynku pracy, rozwijamy nowe programy nauczania i gwarantujemy Ci przede wszystkim wysoką jakość naszej oferty edukacyjnej, możliwość zdobycia użytecznej wiedzy i umiejętności podczas zajęć z praktykami, a także liczne udogodnienia. Przygotowaliśmy dla Ciebie elastyczny system płatności i specjalne zniżki. Kontakt z nami ułatwia e-Dziekanat, a naukę – platforma internetowa, dzięki której nasi studenci mają nieograniczony dostęp do publikowanych przez nas materiałów dydaktycznych, a także świetnie zaopatrzona biblioteka, z której zasobów można również korzystać online. Jako nasz student masz też do dyspozycji bezpłatny parking oraz uczelniany akademik o standardzie hotelowym z pokojami jedno- i dwuosobowymi.

Nasi Absolwenci tworzą dziś wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów pracujących w największych firmach w województwie i działają na rzecz rozwoju regionu. Nasz Wydział również aktywnie angażuje się w życie lokalnej społeczności i jest inicjatorem między innymi Gryfickiego Forum Społeczno-Gospodarczego – cyklu corocznych spotkań środowisk nauki, biznesu oraz administracji publicznej i samorządowej.