Biblioteka

Katalog biblioteczny

Do wszystkich informacji i danych masz dostęp online. Za pomocą przeglądarki możesz przeglądać katalog biblioteczny, rezerwować i zamawiać wybrane książki oraz sprawdzić listę wypożyczonych przez siebie książek i przedłużać termin ich zwrotu.

Jak skorzystać z indywidualnego konta czytelnika? Wystarczy wejść na stronę internetową Biblioteki Głównej ZPSB (www.biblioteka.zpsb.pl) i zalogować się (wpisując imię i nazwisko albo pełny numer karty czytelnika). Przy pierwszym logowaniu użyj hasła utworzonego według schematu: MMDDNazw, gdzie

  • MM to miesiąc urodzenia,
  • DD to dzień urodzenia,
  • Nazw to cztery pierwsze litery nazwiska (z użyciem polskich znaków diakrytycznych), na przykład : 0420Seńk. W przypadku nazwiska krótszego niż cztery litery, wpisz całe nazwisko – np. 0102Kot).

Hasło możesz później zmienić samodzielnie lub z pomocą pracowników biblioteki.

Przejdź do logowania

Biblioteki cyfrowe

Multimedialna biblioteka cyfrowa ebookpoint BIBLIO (dawna NASBI)

EBSCOhost pod adresem http://search.ebscohost.com/

IBUK Libra

 

Bazy danych

Dzięki bazom danych masz dostęp między innymi do elektronicznych wersji czasopism i wielu innych fachowych publikacji, a także baz bibliograficzno-abstraktowych między innymi z zakresu nauk ekonomicznych, technicznych, informatycznych, społecznych, przyrodniczych i medycznych. Wyniki wyszukiwań w bazach danych można kopiować na dysk oraz drukować i wykorzystywać do indywidualnych celów naukowych. Pamiętaj, że sekwencyjne, systemowe pobieranie danych oraz odpłatne udostępnianie zawartości elektronicznej osobom trzecim jest zabronione.

Bazy danych dostępne dla studentów ZPSB

 

Regulamin korzystania ze zbiorów bibliotecznych Wydziału w Gryficach

 

Biblioteka na Wydziale w Gryficach (ul. J. M. Piłsudskiego 34, sala 303)

każdy wtorek w godz. 12:00 – 15:00

w czasie zajazdów stacjonarnych:
sobota i niedziela w godz. 9.30 – 14.30

kontakt: biblioteka-gryfice@zpsb.pl

*Nie dotyczy przerwy semestralnej i wakacji