Biblioteka

Katalog biblioteczny

Do wszystkich informacji i danych masz dostęp online. Za pomocą przeglądarki możesz przeglądać katalog biblioteczny, rezerwować i zamawiać wybrane książki oraz sprawdzić listę wypożyczonych przez siebie książek i przedłużać termin ich zwrotu.

Jak skorzystać z indywidualnego konta czytelnika? Wystarczy wejść na stronę internetową Biblioteki Głównej ZPSB (www.biblioteka.zpsb.pl) i zalogować się (wpisując imię i nazwisko albo pełny numer karty czytelnika). Przy pierwszym logowaniu użyj hasła utworzonego według schematu: MMDDNazw, gdzie

  • MM to miesiąc urodzenia,
  • DD to dzień urodzenia,
  • Nazw to cztery pierwsze litery nazwiska (z użyciem polskich znaków diakrytycznych), na przykład : 0420Seńk. W przypadku nazwiska krótszego niż cztery litery, wpisz całe nazwisko – np. 0102Kot).

Hasło możesz później zmienić samodzielnie lub z pomocą pracowników biblioteki.

Przejdź do logowania

Biblioteki cyfrowe

Multimedialna biblioteka cyfrowa ebookpoint BIBLIO (dawna NASBI)

EBSCOhost pod adresem http://search.ebscohost.com/

IBUK Libra

 

Bazy danych

Dzięki bazom danych masz dostęp między innymi do elektronicznych wersji czasopism i wielu innych fachowych publikacji, a także baz bibliograficzno-abstraktowych między innymi z zakresu nauk ekonomicznych, technicznych, informatycznych, społecznych, przyrodniczych i medycznych. Wyniki wyszukiwań w bazach danych można kopiować na dysk oraz drukować i wykorzystywać do indywidualnych celów naukowych. Pamiętaj, że sekwencyjne, systemowe pobieranie danych oraz odpłatne udostępnianie zawartości elektronicznej osobom trzecim jest zabronione.

Bazy danych dostępne dla studentów ZPSB

 

 

 

Biblioteka na Wydziale w Gryficach (ul. J. M. Piłsudskiego 34, sala 303)

każdy wtorek w godz. 12:00 – 15:00

w czasie zajazdów stacjonarnych:
sobota i niedziela w godz. 9.30 – 14.30

kontakt: biblioteka-gryfice@zpsb.pl

*Nie dotyczy przerwy semestralnej i wakacji