Tryby studiów

Tylko do 3o. września - 1 rata gratis i 0 zł za wpisowe!

 

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu decydując się na studia podyplomowe, będziesz mieć wybór pomiędzy 2 formami studiowania: niestacjonarną oraz studiami online.

Studia niestacjonarne

Studia podyplomowe niestacjonarne to zajęcia odbywające się bezpośrednio na uczelni w piątki (16:30 – 20:30) oraz soboty (9:00 – 17:00). Taki komfortowy układ gwarantuje Tobie wolne niedziele, dzięki którym bez problemu połączysz naukę z karierą zawodową, rozwojem pasji i życiem prywatnym.

Studia online

Studia podyplomowe online w ZPSB to aż 100% zajęć realizowanych za pośrednictwem Internetu! Zajęcia na studiach online odbywają się w piątki (16:30 – 20:30) oraz soboty (9:00 – 17:00)*. Takie ułożenie planu zapewnia, że niedziele są wolne od zajęć. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie wolność i elastyczność, często podróżują, mieszkają w innym mieście, a nawet kraju. Studia te są wspomagane metodami i technikami kształcenia na odległość – dzięki temu przekazywana wiedza nie traci na jakości, a Ty nie musisz rezygnować ze swoich planów i zainteresowań oraz kariery zawodowej. Studia podyplomowe on-line pozwolą Tobie także nawiązać kontakt z osobami o podobnych zainteresowania z całego kraju.

* kierunki „Zarządzanie projektami informatycznymi” oraz „Akademia kompetencji menedżerskich” to w 100% samodzielna nauka, odbywająca się bez zjazdów. Słuchacz otrzymuje do każdego modułu kompleksowe materiały e-learningowe. Czas na zaliczenie każdego modułu to średnio 2 miesiące. Słuchacz tych kierunków może uczyć się zgodnie ze swoimi preferencjami o dowolnej porze dnia.