Finał III edycji konkursu „Pasja pachnąca słodyczą”

Finał III edycji konkursu organizowanego przez Wydział Przedsiębiorczości w Stargardzie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Starostwo Powiatowe „Pasja pachnąca słodyczą” odbył się 27 kwietnia 2017 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Stargardzie. O idei konkursu opowiedziała Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości Ewelina Świergiel, a uczniowie ZS nr 5 w Stargardzie zaprezentowali uczestnikom swoje słodkie specjały.

Konkurs składał się z 2 etapów, w pierwszym etapie zostało wyłonionych sześciu finalistów, a w drugiem etapie odbyła się prezentacja wypieków i degustacja przez jury, w skład którego weszli: Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie Ewelina Świergiel, Członek Zarządu Powiatu Ireneusz Rogowski, dziennikarka Głosu Szczecińskiego Emilia Chanczewska, dziennikarz Twojego Radia Karol Krzeszowiec oraz właścicielka pracowni tortów „Mamie się upiecze” Dominika Wiśniewska.

Ponadto w tej edycji konkursu został ogłoszony również konkurs internetowy, gdzie na zdjęcia finalistów można było głosować za pośrednictwem Facebook’a i Intagram’a Wydziału Przedsiębiorczości. I tak zwyciężyła Klaudia Gazda i jej ciasto „Ciasteczkowy potwór”. Nagrodą był sprzęt kuchenny oraz voucher na 50% zniżkę na wybrane studia na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie.

Z finałowej szóstki została wybrana trójka laureatów:

  • I miejsce Pani Anita Sadowska – tort chałowy– w nagrodę otrzymała voucher na rok darmowych studiów na Wydziale Przedsiębiorczości w Stargardzie,
  • II miejsce Pani Gabriela Koczedof – tort „Zakochane kociaki” – nagroda to sprzęt kuchenny,
  • III miejsce Pani Klaudia Gazda – ciasto „Ciasteczkowy potwór”- nagroda to sprzęt kuchenny

Fotorelacja z wydarzenia: