Usługi informatyczne

Studenci ZPSB nie muszą martwić się długimi kolejkami przed dziekanatem. Dziś większość spraw załatwią z poziomu swojego komputera za sprawą licznych udogodnień technologicznych wprowadzonych na ZPSB. A to jeszcze nie wszystko!

Na naszej Uczelni bardzo wygodny jest stały dostęp do wszystkich informacji niezbędnych w procesie studiowania, dzięki e-Dziekanatowi. Aktualność i przejrzystość informacji umieszczanych e-Dziekanacie to duży atut. Znajduję tam wszystkie ważne informacje, które ułatwiają mi studiowanie i kontakt z dziekanatem 24/h na dobę.

Beata Szarowolska, studentka kierunku Ekonomia, ZPSB w Gryficach

e-Dziekanat

Plan zajęć, wykaz ocen, decyzje w sprawie podań, stypendiów i płatności, aktualne ogłoszenia… wszystko to i wiele więcej znajdziesz w jednym miejscu w internecie – e-Dziekanat! Dzięki niemu wszystkie formalności staną się dla Ciebie niezwykle proste i jasne. Dzisiaj sprawdzanie indywidualnego numeru konta, wysokości czesnego czy opłat i kontrolowanie tego, czy są regulowane na bieżąco jest dziecinnie proste. E-Dziekanat to także miejsce, w którym wypełnisz ankiety oceniające zajęcia i wykładowców oraz wyszukasz potrzebnych Ci informacji: adresów e-mail, terminów konsultacji oraz zaplanowanych zajęć swoich nauczycieli.

Konto pocztowe (e-mail)

Wszyscy studenci Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu mogą nieodpłatnie korzystać ze skrzynki pocztowej (6GB pojemności, limit na załączniki 20MB), utworzonej w formacie imie.nazwisko@zpsb.edu.pl (np. maria.kowalska@zpsb.edu.pl). Istnieje również opcja, by konto założone było w innych formacie (np. marysienka@zpsb.edu.pl). Dostęp do skrzynki pocztowej możliwy będzie również po zakończeniu studiów, pod warunkiem, że będzie regularnie użytkowana. Masz problem ze swoim mailem? Skontaktuj się z nami: poczta@zpsb.szczecin.pl. Chętnie rozwiążemy Twoje wątpliwości.

Masz inne pytania dotyczące usług informatycznych, napisz.
ZPSB Szczecin – ul. Żołnierska 53, budynek A, pok. 208
tel.: 91 814 94 46
e-mail: it@zpsb.pl

Na głównej stronie naszej Uczelni sprawdź, z jakich rozwiązań możesz korzystać. Przejdź do zakładki Usługi informatyczne.