Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Tryb studiów
Niestacjonarne
Język wykładowy
Polski
Start studiów
Październik 2024
Uzyskany tytuł
Licencjat
Czas trwania
6 semestrów

Aktualna promocja: Studia taniej nawet o 2250 zł!

Cena: Już od 600 zł/mc! Wpisowe 0 zł!

Zapisz się


TO SPECJALNOŚĆ DLA CIEBIE, JEŚLI:

zależy Ci na nabyciu umiejętności identyfikacji potrzeb biznesowych
chcesz zaplanować nową działalność zgodnie z najlepiej dopasowanymi metodami zarządzania
ciekawi Cię tematyka modyfikacji istniejących procesów oraz projektowania nowych produktów i usług
interesujesz się zagadnieniami z zakresu klasycznego i zwinnego zarządzania różnymi rodzajami przedsięwzięć
wyróżnia Cię otwartość na innowacje i analityczne podejście i analityczne podejście
planujesz założyć własną działalność gospodarczą i chcesz skorzystać z merytorycznego wsparcia na drodze do sukcesu
pracujesz lub chcesz pracować na stanowisku menedżerskim i chciałbyś posiadać umiejętności odpowiedniego wykorzystania zasobów

Kierunek Ekonomia o specjalności Zarządzanie w ZPSB został utworzony po to, aby każdy absolwent szkoły średniej chcący się rozwijać w tym zakresie – miał taką możliwość. Zapraszamy Cię do zapisania się na kierunek także, jeśli chcesz zrozumieć całe otoczenia związane z realizacją projektów, pracą w zespole oraz posiąść umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. To dobry krok w kierunku aspiracji rozwoju własnej kariery zawodowej.


KARIERA PO STUDIACH

Po ukończeniu studiów na kierunku Ekonomia o specjalności Zarządzanie – absolwent będzie wykwalifikowanym specjalistą w zakresie zarządzania projektami. Studia I stopnia w ZPSB tym samym tworzą solidną bazę do wzbogacenia swojej wiedzy i zdobywania dodatkowych specjalizacji w różnych obszarach natury organizacyjnej, kierowniczej, finansowej i personalnej. Absolwent będzie gotowy do skutecznego funkcjonowania we współczesnym środowisku biznesowym i objęcia posad związanych z zarządzaniem projektami w przedsiębiorstwach z różnych sektorów gospodarki. Będzie to osoba posiadająca praktyczne umiejętności, ale też wyróżniająca się kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwie.

Sprawdź możliwe kierunki rozwoju swojej kariery po ukończeniu studiów na kierunku Ekonomia o specjalności Zarządzanie:

Rozwijaj umiejętności identyfikacji biznesowych: uzyskasz solidne podstawy do tego, by rozwijać swoją karierę w różnych specjalizacjach m.in.: analityka biznesowa, koordynacja projektów, pozyskiwanie funduszy
Dziel się swoją wiedzą jako specjalista: będziesz przygotowany do tego, by działać zawodowo jako członek zespołów projektowych w różnych branżach.
Zwiększ możliwości swojej działalność: rozwijaj swój biznes w oparciu o wiedzę na temat metodyki zarządzania projektami.
Zarządzaj działami, biurami i projektami: zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania zakresem, czasem i budżetem.
Wybierz satysfakcjonującą ścieżkę kariery: szerokie perspektywy zawodowe czekają na Ciebie! Daj się poznać jako jako specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych, project manager, czy analityk biznesowy.

Przykłady stanowisk, które możesz obejmować jako absolwent kierunku Ekonomia o specjalności Zarządzanie:

  • ■ specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych,
  • ■ członek zespołów projektowych,
  • ■ kierownik projektu,
  • ■ project manager,
  • ■ koordynator projektów,
  • ■ specjalista działów i biur projektów,
  • ■ analityk biznesowy.

Kiedy organizujemy warsztaty ze studentami to oni w pewnym momencie się dziwią i mówią: Tego nie można wyczytać w Google, nie można tego znaleźć w książce, nie można tego znaleźć kiedy wchodzę do Internetu- nie wiedziałem, że coś takiego jest. A kiedy tego doświadczają, zaczynają się zastanawiać jak mogą to teraz wykorzystać w swojej codziennej pracy, bo wiedzą, że ma to sens.
Piotr Juszyński, wykładowca ZPSB

Wykładowca ZSPB

DLACZEGO ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI TO SPECJALNOŚĆ DLA CIEBIE?

W ciągu 3 lat nauki nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale też pozyskasz szeroką wiedzę w teorii i praktyce: do dyspozycji będziesz miał kadrę ekspertów w zakresie zarządzania o bogatym i różnorodnym doświadczeniu w zarządzaniu projektami.

1. W ciągu 3 lat nauki nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale też pozyskasz szeroką wiedzę w teorii i praktyce:
do dyspozycji będziesz miał kadrę ekspertów w zakresie zarządzania o bogatym i różnorodnym doświadczeniu w zarządzaniu projektami.
2. Zrozumiesz kluczowe zasady rządzące umiejętnym zarządzaniem projektami:
od wpływu aktualnego stanu gospodarki po dynamikę środowiska biznesowego.
3. Nauczysz się skutecznie zarządzać zakresem, czasem i budżetem projektu:
na zajęciach poznasz tajniki metody zarządzania projektami wraz z komputerowym wspomaganiem decyzji biznesowych.
4. Uzyskasz niezbędną wiedzę w sposób uporządkowany i przystępny:
nasz uczelnia dba o to, by moduły tematyczne były przekazywane studentom systematycznie i z możliwością skutecznego przyswajania.
5. Staniesz się cenionym ekspertem o wszechstronnych umiejętnościach:
bez względu na to, czy chodzi o wiedzę na temat pozyskiwania środków UE do finansowania projektów, czy samo zarządzanie informacją w firmie.

POZNAJ SPECJALNOŚĆ ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Kierunek Ekonomia o specjalności Zarządzanie w ZSB to 3-letnie studia licencjackie w trybie niestacjonarnym. Studenci tego kierunku zdobywają wiedzę o zarządzaniu w oparciu o szczegółowy program nauczania, dedykowany przede wszystkim dla osób, które myślą o karierze w zakresie szeroko pojętego managmentu i koordynacji projektów. Ta specjalność jest też dobrym wyborem kształcenia dla osób, które chcą otworzyć własną działalność i realizować obrane cele finansowe zgodnie z wiedzą o czynnikach środowiskowych, gospodarczych i społecznych. Studiując tutaj będziesz gotowy na podjęcie wyzwań związanych z realizacją projektów, pracą w zespole i planowaniem nowej działalności – zarówno na polu teoretycznym, jak i praktycznym.


PROGRAM SPECJALNOŚCI

W programie studiów licencjackich – kierunek: Ekonomia, specjalność Zarządzanie zostały uwzględnione zarówno podstawy zarządzania, ekonomii, prawa i finansów, jak również przedmioty specjalizacyjne, takie jak:

inicjowanie projektów
zarządzanie zakresem, czasem i budżetem projektu
zarządzanie ryzykiem w projektach
budowanie strategii marketingowej
zarządzanie zespołem projektowym

LIDER SPECJALNOŚCI

dr Dorota Dżega-Pietruszkiewicz, prof. ZPSB – prorektor ds. rozwoju, nauczyciel akademicki, trener i praktyk z ponad 15-letnim doświadczeniem projektowym i procesowym. W codziennej pracy łączy zwinność z klasyką. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania projektami, uczenia maszynowego i zarządzania zespołami rozproszonymi. Ekspert i metodyk zdalnego nauczania. Specjalizuje się w analizie wymagań, projektowaniu systemów informatycznych i zarządzaniu ryzykiem w projektach. W wolnych chwilach projektuje gry, podróżuje i ogląda seriale kryminalne.


SPECJALNOŚĆ OBJĘTA PATRONATEM!

Najda Consulting

Firma działająca na rynku usług konsultingowych już od 2004 roku. Za sukcesem patrona stoi nie tylko bogate doświadczenie w tworzeniu projektów, czy też duży zasobów dotacji pozyskanych z UE, ale przede wszystkim szeroka kadra specjalistów. Ekspercki charakter oraz skuteczność firmy najlepiej potwierdza jej wysoka i ugruntowana pozycja w rankingu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce.


TRYBY

Studia niestacjonarne

  • Zajęcia od piątku od godziny 16.30 do niedzieli, prowadzone na Uczelni, a niektóre realizowane w trybie online
  • Koncentracja wiedzy i elastyczność
  • Idealne rozwiązanie dla osób pracujących lub chcących pogodzić studia z innymi obowiązkami


AKTUALNA PROMOCJA

Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i skorzystaj z promocji!

Tylko do 31 lipca możesz skorzystać z naszej promocji. Sprawdź co zyskasz:

1800 zł zniżki, rozłożonej na cały okres studiowania,
dzięki czemu czesne za studia nie ulegnie zmianie w kolejnym miesiącu
brak opłaty wpisowej w wysokości 450 zł
Twoja zniżka wynosi 2250 zł!

Jesteś naszym absolwentem/absolwentką? Świetnie! Mamy dla Ciebie dodatkowe 150 zł rabatu! Do 31 lipca Twoja całkowita zniżka wyniesie 2400 zł.

Zapisz się!


Chcesz dowiedzieć się więcej
na temat studiów w ZPSB?

Skontaktuj się z nami:

91 81 49 412
rekrutacja@zpsb.pl