Studia i praca

Sprawne łączenie studiów i pracy zawodowej nie jest prostą sprawą. Z myślą wiec o osobach, które wciąż chcą podnosić swoje kwalifikacje, w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu przygotowaliśmy ciekawą ofertę kierunków i specjalności oraz indywidualną procedurę kontaktu z każdym studentem, która pozwala maksymalnie ułatwić naukę. Wprowadziliśmy również liczne udogodnienia i nowoczesne rozwiązania, m.in. e-Dziekanat, e-learning czy bibliotekę cyfrową, dzięki którym zarówno studia zaoczne jak i dzięki którym zarówno studia zaoczne jak i dzienne są znacznie wygodniejsze, a studenci ZPSB mogą załatwić wiele spraw przez internet w dogodnym dla siebie momencie.

Studiowanie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie wybrałem z wielu powodów. Podstawowym był fakt zapewnienia przez uczelnię bezpłatnego dojazdu na zajęcia, a nadmieniam że dojeżdżam z Wolina oddalonego od uczelni o ok. 90 kilometrów. Dojazdy zorganizowane są w sposób praktyczny i elastyczny uwzględniające różne kończenie godzin zajęć. Ponadto, zorganizowanie wykładów dla dojeżdżających studentów tylko w soboty przesądziło o wyborze tej uczelni. Nie kłóci się to mi z wykonywaną pracą zawodową. Plan zajęć i system zjazdów jest trafnie układany przez uczelnię dla studenta.

Bogdan Wilkowski, student kierunku Ekonomia, studia II stopnia, ZPSB w Szczecinie

Studiujesz i pracujesz w tym samym czasie? Sprawdź, co proponuje Ci Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, by ułatwić Ci przyswajanie cennej wiedzy!

  • indywidualny tok nauki
  • indywidualna ścieżka kształcenia, w ramach której uwzględnimy już posiadane przez Ciebie kompetencje i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy zawodowej, szkoleń czy kursów (dowiedz się więcej o procedurze RPL tutaj)
  • dogodny terminarz zjazdów
  • studia w trybie zdalnym (online)
  • wirtualna platforma i e-Dziekanat dostępny z każdego miejsca i o dowolnej porze
  • biblioteka cyfrowa ze zbiorami dostępnymi online
  • studia zaoczne, dzięki którym bez problemu połączysz naukę z pracą