Studia podyplomowe przez internet (online)

Studiuj taniej tylko do 31.07!

 

Rezerwuję miejsce

Jeśli pracujesz i nie wiesz, czy czas, którym dysponujesz, będzie wystarczający do podjęcia nauki i przyjeżdżania na zajęcia – studiowanie zdalne w ZPSB jest dla Ciebie! Innowacyjna formuła edukacji przez internet pozwoli Ci przyswajać wiedzę w domowym zaciszu. Wszystko, co będzie Ci potrzebne, to komputer z dostępem do Internetu.

Platforma e-learningowa umożliwi Ci zapoznawanie się z materiałami dydaktycznymi, które zostały przygotowane przez specjalistów ZPSB. To nie tylko wiedza w formie tekstowej, lecz przede wszystkim ciekawe przykłady, ilustracje i zestawy ćwiczeń do samodzielnego sprawdzania swoich postępów. Zaliczenie modułów i całych studiów polega na wypełnianiu testów online pod okiem e-opiekuna oraz napisaniu pracy dyplomowej. Świadectwo ukończenia takich studiów jest równoważne z dyplomem tradycyjnej „podyplomówki”.

Studia podyplomowe online realizowane są przez Wydział w Szczecinie. Studia organizowane w trybie online szerzej opisane zostały na stronie głównej naszej Uczelni, w zakładce Studia przez internet.