Studia i praca

Zarezerwuj miejsce właśnie teraz i zyskaj 1 pełną ratę gratis! Opłatę wpisową też dostajesz za darmo!

   

 

 

Rezerwuję miejsce

W dzisiejszych czasach większość studentów pracuje, aby zarobić na swoje utrzymanie. Rozumiemy to i pochwalamy. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że nie zawsze mają oni czas na to, by pójść do biblioteki, załatwić sprawy w dziekanacie czy uczestniczyć we wszystkich wykładach lub kursach. Właśnie z myślą o osobach, które wciąż chcą się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje, w ZPSB wprowadziliśmy liczne ułatwienia takie jak e-Dziekanat, e-learning czy obszerna biblioteka cyfrowa. Przywiązujemy też dużą wagę do tego, by do spraw każdego studenta podchodzić indywidualnie.

Jako studentka ZPSB ogromnie cenię sobie stały dostęp do e-Dziekanatu. Daje mi to możliwość elektronicznego gromadzenia bieżących informacji dotyczących studiowania. Mogę sprawdzać na bieżąco swoje oceny, a ważne sprawy, wydarzenia dydaktyczne przekazywane są niemalże natychmiast z korzyścią dla studentów jak i wykładowców.

Teresa Buczkowska, studentka kierunku Ekonomia, ZPSB w Gryfiach

Chcesz studiować i pracować jednocześnie? Sprawdź, co może zaproponować ZPSB, by Ci to ułatwić!

  • indywidualny tok nauki
  • indywidualna ścieżka kształcenia, w ramach której uwzględnimy już posiadane przez Ciebie kompetencje i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy zawodowej, szkoleń czy kursów (procedura RPL)
  • dogodny terminarz zjazdów
  • studia w trybie zdalnym (e-learning)
  • wirtualna platforma i e-Dziekanat dostępny z każdego miejsca i o dowolnej porze
  • biblioteka cyfrowa ze zbiorami dostępnymi online