Executive MBA

Zarezerwuj miejsce do 31 maja i zyskaj aż 1300 złotych zniżki!

 
  Rezerwuję miejsce

 

MBA - nazwa - grafika

Dyplom ukończenia studiów MBA (Master of Business Administration) jest wizytówką nowoczesnego menadżera i otwiera drzwi do najważniejszych stanowisk menadżerskich na całym świecie. Postaw na profesjonalny rozwój i zapisz się na XXIV edycję studiów Executive MBA w ZPSB. Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego i cenionego przez międzynarodowe środowisko biznesowe tytułu!

Studia Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu to ponad 23 lata doświadczenia, 24 edycje programu, ponad 350 absolwentów. My naprawdę rozumiemy koncepcję kształcenia MBA i wiemy jak to robić.

Według ustawy wprowadzonej 1 stycznia 2017 r. każdy absolwent studiów MBA może być członkiem w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z ustawą o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz przepisami ją wprowadzającymi.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:
https://www.mbaportal.pl/pl-PL/article/artykuly/article/o-studiach-mba/z-dyplomem-mba-do-rady-nadzorczej

Dlaczego warto wybrać studia MBA w ZPSB?

  1. Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy, którzy nauczają kadry menadżerskie już od kilkudziesięciu lat. Każdy z nich posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, nabytą w trakcie pracy zarówno w krajowych, jak i zagranicznych firmach.
  2. Gwarantujemy wysoką jakość nauczania potwierdzoną licznymi wyróżnieniami i wysokimi pozycjami w rankingach.
  3. Zajęcia prowadzone są w systemie modułowym, dzięki czemu masz czas na realizowanie swoich zainteresowań. Co więcej, wyposażamy cię we wszelkie niezbędne do nauki materiały!
  4. Weźmiesz udział w spotkaniach z gośćmi z zagranicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w środowisku biznesowym.
  5. Zdobywasz wiedzę, którą od razu możesz wykorzystać na pełnionym stanowisku!
  6. Możesz skorzystać z dofinansowania dla siebie i swoich pracowników!
  7. Nowa wiedza i umiejętności dadzą ci możliwość znalezienia lepszego zatrudnienia, awansu lub wzrostu wynagrodzenia.

Do kogo skierowane są studia MBA w ZPSB?

  • Do osób z wykształceniem wyższym, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania.
  • Do osób z kilkuletnim doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych, którzy pragną rozwinąć i doskonalić posiadane już umiejętności.

Nowoczesne metody nauczania oraz współpraca z zagranicznymi uniwersytetami

Na studiach MBA w ZPSB korzystamy wyłącznie z aktywizujących zajęć. Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami i wykładowcami-praktykami pozwala na analizę różnych sytuacji, z pomocą których nabywasz narzędzia przydatne w trakcie prowadzenia własnego biznesu i na stanowiskach kierowniczych w innych firmach. Absolwent tego kierunku jest przygotowany zarówno na różnego rodzaju kryzysy (tak samo wewnętrzne, jak i zewnętrzne) oraz doskonale zna zagadnienia z zakresu psychologii rozwoju osobistego, co przełoży się na lepsze zarządzanie pracownikami.

Co więcej, program studiów MBA stworzony został we współpracy z Leeds University Business School i University of Aberdeen, dlatego masz gwarancję, że pracowali nad nim wyłącznie profesjonaliści.

Czas trwania 2 lata/podyplomowe
Język prowadzenia polski
Tryb studiów niestacjonarne

Studia menedżerskie Executive MBA to nasza perła w koronie. Kiedy w 1998 roku zaczynaliśmy pierwszą edycję studiów MBA, wielu nie odróżniało tego standardu wykształcenia od ligi koszykówki w USA. Dzisiaj to już powszechna i ceniona kwalifikacja. To wykształcenie, które daje menedżerom nie tylko solidną wiedzę, holistyczne wyobrażenie o zarządzaniu, ale także wiele cennych i praktycznych umiejętności analitycznych i konceptualnych. A co najważniejsze, studia MBA – jak zgodnie potwierdzają słuchacze i absolwenci – dają pewność siebie i nowe kontakty w środowisku biznesowym.

I choć, jak powiadają „dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach”, to warto zaznaczyć, że absolwenci MBA w Polsce świetnie monetyzują swoją wiedzę i kompetencje. Według ostatniego Raportu Sedlak&Sedlak: „Mediana wynagrodzenia całkowitego absolwentów studiów MBA w 2019 roku wyniosła 12 000 PLN brutto. To ponad dwukrotnie więcej niż ogólnopolska mediana całego badania, która wyniosła 4 785 PLN.”

 

prof. dr hab. Aneta Zelek – rektor ZPSB, twórca i pierwszy szef Programu MBA w ZPSB.