Executive MBA

MBA - nazwa - grafika

Dyplom ukończenia studiów MBA (Master of Business Administration) jest wizytówką nowoczesnego menadżera i otwiera drzwi do najważniejszych stanowisk menadżerskich na całym świecie. Postaw na profesjonalny rozwój i zapisz się na XXI edycję studiów Executive MBA w ZPSB. Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego i cenionego przez międzynarodowe środowisko biznesowe tytułu!

Do 30 kwietnia zapłać 2300 zł mniej za studia MBA!

Zapisz się na menadżerskie studia Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu i zapłać 2300 zł mniej. Zapisując się do 30 kwietnia zapłacisz:
  • 1800 zł mniej za czesne
  • 0 zł wpisowego – zamiast 500 zł!

Rezerwuję miejsce 

 

Małgorzata_Łukaszewicz_MBA_ZPSB_SzczecinStudia menedżerskie Executive MBA kierowane są  średniej i wyższej kadry menedżerskiej. Słuchaczami programu są osoby zajmujące wysokie stanowiska w przedsiębiorstwach. Wśród studentów studiów MBA jest też coraz więcej osób działających poza korporacjami. Są właścicielami firm, którzy chcą zarządzać własnym biznesem i potrzebują wiedzy menedżerskiej. Wszyscy słuchacze potwierdzają, że na studiach MBA można zdobyć pewność siebie i nowe kontakty w środowisku biznesowym.

Małgorzata Łukaszewicz, Kierownik organizacyjny Programu MBA