Studia II stopnia

Zapisz się na studia II stopnia do 30 kwietnia i zapłać 1200 zł mniej za pierwszy rok nauki!

 
Wybierz swój kierunek studiów II stopnia w ZPSB i zapłać 1200 zł mniej za naukę na pierwszym roku. Zapisując się na studia do 30 kwietnia zapłacisz:
  • 750 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

 

Rezerwuję miejsce

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu może pochwalić się już ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji biznesowej. Wybierając studia II stopnia, dostajesz nieograniczone możliwości rozwoju i uczenia się od najlepszych, bo zajęcia prowadzą u nas wykładowcy-praktycy, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami i tłumaczą, jak z sukcesami funkcjonować w wybranej branży – sprawdź specjalności tutaj.

Studia II stopnia – wybierz swoją ścieżkę kształcenia

Tradycyjne studia II stopnia

Studia II stopnia w ZPSB możesz podjąć jako absolwent każdego kierunku studiów i każdej uczelni.  Od roku akademickiego 2019/2020 studia II stopnia na ścieżce tradycyjnej trwają tylko 3 semestry (zamiast dotychczasowych 4) i kończą się uzyskaniem dyplomu magistra. Uzyskujesz tytuł magistra aż pół roku szybciej. Możesz je rozpocząć na kierunku Zarządzanie, na jednej z 4 specjalności (listę specjalności sprawdź tutaj). Możesz wybrać studia II stopnia zaoczne, w ramach których zjazdy na uczelni odbywają się średnio 2 razy w miesiącu. Możesz także zdecydować się na studia II stopnia online w ramach określonej specjalności (sprawdź studia II stopnia online).

Studia II stopnia łączone z podyplomowymi

W ZPSB możesz wybrać produkt premium i podjąć studia II stopnia na nowoczesnej ścieżce 2 dyplomy w 2 lata. Studia trwają 2 lata (4 semestry), kończą się uzyskaniem dyplomu magistra i świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Studia magisterskie łączone z podyplomowymi dostępne są na 2 specjalnościach:

Jakie są korzyści łączenia studiów magisterskich z podyplomowymi?

  • Oszczędność czasu oraz pieniędzy – w dwa lata zdobywasz wiedzę i praktyczne umiejętności na dwóch kierunkach i otrzymujesz dwa dyplomy.
  • Lepszy start na rynku pracy – wiedza i umiejętności, jakie zdobędziesz na łączonych studiach magisterskich z podyplomowymi zapewnią ci lepsze wejście na rynek pracy. Z dwoma dyplomami masz większą szansę na szybkie znalezienie zatrudnienia.
  • Zyskujesz wiedzę nie tracąc własnego czasu wolnego – plan zajęć jest ułożony tak, abyś miał czas na swoje zainteresowania i hobby.
  • Jedna praca magisterska – dwa dyplomy. Na studiach łączonych nie ma konieczności obrony dwóch prac. Mimo to po zakończeniu tych studiów otrzymasz dwa dyplomy.

Studia II stopnia przez internet

Jeśli chcesz kontynuować naukę i zacząć studia II stopnia, ale praca i obowiązki nie pozwalają Ci brać udziału w każdym zjeździe, proponujemy Ci studia wspomagane e-learningiem. W ZPSB możesz realizować studia II stopnia w 50% online, przez internet. Studia w trybie e-learnignowym dostępne są na wybranych specjalnościach na kierunku Zarządzanie (sprawdź kierunek i specjalności).

Programy studiów II stopnia dopasowane do rynku pracy

Studia II stopnia to program edukacji tworzony z myślą o aktualnych wymaganiach rynku pracy. Koncentrujemy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, a dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych i interaktywnych metod nauczania, analiz przypadków, gier strategicznych i symulacyjnych, pomagamy Ci zrozumieć, jak wykorzystywać zdobywaną wiedzę w codziennej pracy. Dajemy Ci też szansę na to, by w toku studiów II stopnia zdobyć nie jeden, a dwa dyplomy. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Poznaj opinie naszych studentów

Studia potrafią odmienić życie. Jestem tego przykładem. Myśląc o swojej edukacji jeszcze jako młoda osoba chciałam zdobyć „jako takie” wykształcenie, mieć zwyczajną pracę, która umożliwi „jako takie” życie. To zmieniło się, gdy trafiłam na studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Tutaj udało mi się pobudzić kreatywność i nietuzinkowość, co później okazało się bardzo cenne. Studia w ZPSB uświadomiły mi, że wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań w biznesie jest drogą do sukcesu. Polecam każdemu!

Edyta Aleksiejczuk, absolwentka kierunku Ekonomia na studiach II stopnia w ZPSB w Szczecinie

 

Rezerwuję miejsce