Studia II stopnia (magisterskie) – Szczecin

Studia II stopnia tańsze o 1200 zł! Promocja obowiązuje do 9 lipca. Nie czekaj - zapisz się!

 

 

 

Rezerwuję miejsce

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu może pochwalić się już ponad 25-letnim doświadczeniem w edukacji biznesowej. Wybierając studia II stopnia, dostajesz nieograniczone możliwości rozwoju i uczenia się od najlepszych, bo zajęcia prowadzą u nas wykładowcy-praktycy, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami i tłumaczą, jak z sukcesami funkcjonować w wybranej branży.

Kierunki na studiach II stopnia

Edukację możesz rozpocząć na kierunku Zarządzanie, na jednej z 5 specjalności (listę specjalności sprawdź tutaj). Do wyboru są m.in. studia II stopnia zaoczne, w ramach których zjazdy na uczelni odbywają się średnio 2 razy w miesiącu.

Możesz także zdecydować się na studia online w ramach określonej specjalności (sprawdź studia II stopnia online).

Studia II stopnia – wybierz swoją ścieżkę kształcenia

TRADYCYJNE STUDIA II STOPNIA

W ZPSB możesz podjąć je jako absolwent każdego kierunku i każdej uczelni.  Od roku akademickiego 2019/2020 na ścieżce tradycyjnej trwają one tylko 3 semestry (zamiast dotychczasowych 4) i kończą się uzyskaniem dyplomu magistra. Uzyskujesz tytuł magistra aż pół roku szybciej.

STUDIA II STOPNIA ŁĄCZONE Z PODYPLOMOWYMI

W ZPSB możesz wybrać produkt premium i zdecydować się na studia magisterskie na nowoczesnej ścieżce 2 dyplomy w 2 lata. Zajęcia trwają 2 lata (4 semestry), kończą się uzyskaniem dyplomu magistra i świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Studia magisterskie łączone z podyplomowymi dostępne są na 2 specjalnościach:

Jakie są korzyści łączenia studiów magisterskich z podyplomowymi?

  • Oszczędność czasu oraz pieniędzy – w dwa lata zdobywasz wiedzę i praktyczne umiejętności na dwóch kierunkach i otrzymujesz dwa dyplomy.
  • Lepszy start na rynku pracy – wiedza i umiejętności, jakie zdobędziesz na łączonych studiach magisterskich z podyplomowymi, zapewnią ci lepsze wejście na rynek pracy. Z dwoma dyplomami masz większą szansę na szybkie znalezienie zatrudnienia.
  • Zyskujesz wiedzę, nie tracąc własnego czasu wolnego – plan zajęć jest ułożony tak, abyś miał czas na swoje zainteresowania i hobby.
  • Jedna praca magisterska – dwa dyplomy. Na studiach łączonych nie ma konieczności obrony dwóch prac. Mimo to po ich zakończeniu otrzymasz dwa dyplomy.

STUDIA II STOPNIA PRZEZ INTERNET

Jeśli chcesz kontynuować naukę i rozpocząć edukację w ZPSB, ale praca i obowiązki nie pozwalają Ci brać udziału w każdym zjeździe, proponujemy Ci kształcenie wspomagane e-learningiem. W ZPSB możesz realizować zajęcia w 50% online, przez internet. Studia II stopnia w trybie e-learnignowym dostępne są na wybranych specjalnościach na kierunku Zarządzanie (sprawdź kierunek i specjalności).

Programy dopasowane do rynku pracy

Zajęcia w ZPSB opierają się na programie edukacji, tworzonym z myślą o aktualnych wymaganiach rynku pracy. Koncentrujemy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, a dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych i interaktywnych metod nauczania, analiz przypadków, gier strategicznych i symulacyjnych, pomagamy Ci zrozumieć, jak wykorzystywać zdobywaną wiedzę w codziennej pracy. Dajemy Ci też szansę na to, by w toku zajęć zdobyć nie jeden, a dwa dyplomy. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej – listę specjalności znajdziesz tutaj.

Poznaj opinie naszych studentów

Studia potrafią odmienić życie. Jestem tego przykładem. Myśląc o swojej edukacji jeszcze jako młoda osoba chciałam zdobyć „jako takie” wykształcenie, mieć zwyczajną pracę, która umożliwi „jako takie” życie. To zmieniło się, gdy trafiłam na studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Tutaj udało mi się pobudzić kreatywność i nietuzinkowość, co później okazało się bardzo cenne. Studia w ZPSB uświadomiły mi, że wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań w biznesie jest drogą do sukcesu. Polecam każdemu!

Edyta Aleksiejczuk, absolwentka kierunku Ekonomia na studiach II stopnia w ZPSB w Szczecinie