Studia II stopnia

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu może pochwalić się już ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji biznesowej. Wybierając studia II stopnia, dostajesz nieograniczone możliwości rozwoju i uczenia się od najlepszych, bo zajęcia prowadzą u nas wykładowcy-praktycy, którzy dzielą się własnymi doświadczeniami i tłumaczą, jak z sukcesami funkcjonować w wybranej branży – sprawdź specjalności tutaj.

Do 10 lipca studia II stopnia 1050 zł taniej na pierwszym roku!

Zapisz się na studia II stopnia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu i zapłać 1050 zł mniej za naukę na pierwszym roku.
Zapisując się na studia do 10 lipca zapłacisz:
  • 600 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego - zamiast 450 zł!

Rezerwuję miejsce 

Studia II stopnia – wybierz swoją ścieżkę kształcenia

Tradycyjne studia II stopnia

Studia II stopnia w ZPSB możesz podjąć jako absolwent każdego kierunku studiów i każdej uczelni. Studia II stopnia na ścieżce tradycyjnej trwają 2 lata i kończą się uzyskaniem dyplomu magistra. Możesz je rozpocząć na kierunk Zarządzanie, na jednej z 4 specjalności (listę specjalności sprawdź tutaj). Możesz wybrać studia II stopnia zaoczne, w ramach których zjazdy na uczelni odbywają się średnio 2 razy w miesiącu. Możesz także zdecydować się na studia II stopnia online w ramach określonej specjalności (sprawdź studia II stopnia online).

Studia II stopnia łączone z podyplomowymi

W ZPSB możesz podjąć studia II stopnia na nowoczesnej ścieżce 2 dyplomy w 2 lata. Studia trwają 2 lata, kończą się uzyskaniem dyplomu magistra i świadectwem ukończenia studiów podyplomowych. Studia magisterskie łączone z podyplomowymi dostępne są na 2 specjalnościach:

Studia II stopnia przez internet

Jeśli chcesz kontynuować naukę i zacząć studia II stopnia, ale praca i obowiązki nie pozwalają Ci brać udziału w każdym zjeździe, proponujemy Ci studia wspomagane e-learningiem. W ZPSB możesz realizować studia II stopnia w 60% online, przez internet. Studia w trybie e-learnignowym dostępne są na wybranych specjalnościach na kierunku Zarządzanie (sprawdź kierunek i specjalności).

Programy studiów dopasowane do rynku pracy

Studia II stopnia to program edukacji tworzony z myślą o aktualnych wymaganiach rynku pracy. Koncentrujemy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, a dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych i interaktywnych metod nauczania, analiz przypadków, gier strategicznych i symulacyjnych, pomagamy Ci zrozumieć, jak wykorzystywać zdobywaną wiedzę w codziennej pracy. Dajemy Ci też szansę na to, by w toku studiów zdobyć nie jeden, a dwa dyplomy. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Poznaj opinie naszych studentów

Studia potrafią odmienić życie. Jestem tego przykładem. Myśląc o swojej edukacji jeszcze jako młoda osoba chciałam zdobyć „jako takie” wykształcenie, mieć zwyczajną pracę, która umożliwi „jako takie” życie. To zmieniło się, gdy trafiłam na studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Tutaj udało mi się pobudzić kreatywność i nietuzinkowość, co później okazało się bardzo cenne. Studia w ZPSB uświadomiły mi, że wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań w biznesie jest drogą do sukcesu. Polecam każdemu!

Edyta Aleksiejczuk, absolwentka kierunku Ekonomia na studiach II stopnia w ZPSB w Szczecinie