Kontynuuj naukę

Masz już dyplom studiów I albo II stopnia i chcesz się dalej rozwijać? Świetna decyzja! W ZPSB mamy dla Ciebie wiele propozycji!

Skontaktuj się z nami!

Szczecin
Biuro Rekrutacji (Damian Bylicki, Klaudia Kowalska)
Adres: ul. Żołnierska 53, 71-210 Szczecin, I piętro pok. 206
tel. 91 81 49 412
tel. 91 81 49 401/402/404 (Dziekanat)
e-mail: rekrutacja@zpsb.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8:00-16:00

Szeroka oferta edukacyjna

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko atrakcyjne kierunki studiów licencjackich, ale i magisterskich, podyplomowych  oraz Executive MBA, a także bogatą ofertę kursów i szkoleń. To doskonały sposób na uzupełnienie lub zdobycie nowych kwalifikacji poszukiwanych na rynku pracy. Możesz zdecydować się na naukę „tradycyjną” bądź w trybie e-learningowym. W ZPSB proponujemy Ci również studia wzbogacone komponentami dodatkowych zajęć praktycznych na przykład w ramach cyklu „Realne problemy zarządzania” (na kierunku Zarządzanie w Szczecinie), „BIZNES-klasa” (na kierunku Ekonomia w Gryficach), „Nowoczesny pedagog” (na kierunku Pedagogika w Gryficach) czy warsztatów realizowanych pod merytoryczną opieką wysokiej klasy specjalistów przez i dla studentów Fizjoterapii w Świnoujściu.

Zniżki w czesnym

Studia mijają bardzo szybko, jednak Twoja edukacja wcale nie musi zakończyć się na dyplomie licencjata, inżyniera czy magistra. Warto kontynuować naukę. Już raz zaufałeś naszej Uczelni, a my chcielibyśmy abyś to z nami rozwijał swoją ścieżkę edukacyjną i rozwijał swoją karierę zawodową. Jako student lub absolwent ZPSB możesz liczyć na preferencyjne warunki cenowe. Jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę w naszej Uczelni, możesz ponadto skorzystać z naszego systemu zniżek, a także ubiegać się o stypendia w wysokości nawet 1000 zł miesięcznie!

Dla absolwentów wszystkich kierunków

Jesteś absolwentem studiów nieekonomicznych? Skończyłeś Pedagogikę, Informatykę, Fizjoterapię? A może jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? W ZPSB możesz kontynuować studia na II stopniu na kierunku Zarządzanie. Zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje oraz dyplom magistra Zarządzania. Studia II stopnia na naszej Uczelni mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni. Szeroki wachlarz specjalności na kierunku Zarządzanie pozwoli Ci rozszerzyć swoją wiedzę i poprawi Twoją pozycję na rynku pracy!

Dwa dyplomy w dwa lata

Studia magisterskie i podyplomowe razem? W ZPSB to możliwe! Dbamy o to, by zapewnić naszym studentom jak najwięcej efektywnych sposobów zdobywania przydatnej wiedzy, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy również studia II stopnia połączone z „podyplomówką”. Dzięki temu w dwa lata zrealizujesz zarówno ścieżkę magisterską, jak i warsztatową, zdobywając w ten sposób dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Zajęcia głównie w soboty

Jeśli chcesz połączyć studia z pracą zawodową, w ZPSB ułatwimy Ci to. Studia II stopnia w trybie zaocznym zorganizowane są w taki sposób, żeby zjazdy odbywały się średnio co dwa tygodnie i głównie w soboty. Na studiach II stopnia zajęcia odbywają się także w wybrane niedziele, ale nie więcej niż 5 niedziel w roku akademickim. Umożliwi Ci to nie tylko dogodne połączenie studiów z pracą, ale także pozwoli zachować weekendy na czas z rodziną i przyjaciółmi.

Indywidualna ścieżka kształcenia

W ZPSB możemy także zaplanować dla Ciebie indywidualną ścieżkę kształcenia, w ramach której uwzględnimy już posiadane przez Ciebie kompetencje i doświadczenie zdobyte poza tak zwanym systemem formalnym, czyli przykład w pracy zawodowej czy podczas wcześniej odbytych kursów i szkoleń (procedura RPL). Jeśli potwierdzisz je swoim portfolio lub zdając dodatkowe egzaminy, pozwoli nam to na zaliczenie Ci niektórych przedmiotów, a nawet całych modułów przewidzianych w programie studiów, a tym samym skróci i czasu realizacji całego cyklu kształcenia.

Studia przez internet

W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie ucząc się przez internet. Zapoznaj się z naszą ofertą studiów e-learningowych, na których do 60% zajęć realizowanych jest przez internet. Studia e-learningowe prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii edukacyjnych, a zjazdy na uczelni ograniczone są do 8 spotkań w ciągu roku akademickiego.