Studia podyplomowe – Szczecin

Studiuj już od 410 zł/mc!

Zapisz się do 31.07 i skorzystaj z promocji!

 
Rezerwuję miejsce

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zapisz się na studia podyplomowe i rozwiń kompetencje oraz drzemiący w Tobie potencjał! Zajęcia w ZPSB trwają dwa semestry i odbywają się w trybie niestacjonarnym. To doskonała okazja, aby nie przerywając pracy zawodowej wyspecjalizować się w wybranej przez siebie dziedzinie.

Listę kierunków w ZPSB w Szczecinie można odnaleźć w zakładce „Kierunki – studia podyplomowe”.

Studia podyplomowe w ZPSB możesz rozpocząć zarówno w Szczecinie, jak i w Gryficach.

Do kogo skierowane są studia podyplomowe?

Zajęcia w ZPSB to okazja do rozszerzenia i doskonalenia umiejętności zdobytych w trakcie studiów I i II stopnia. Krótki czas trwania (rok) sprawia, że nabywasz wiedzę szybciej, niż kontynuując ją np. na studiach III stopnia. Tryb prowadzonych zajęć daje ci możliwość podjęcia pracy oraz uzupełnienia wiedzy lub poszerzenia jej o dodatkowe elementy. Wszystko to sprawia, że będziesz wyjątkowo atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy dla przyszłych pracodawców oraz będziesz mógł starać się o awans lub podwyżkę w obecnej firmie. Edukację możesz rozpocząć na wybranym przez siebie kierunku, niekoniecznie tylko na tym związanym z dziedziną, którą do tej pory studiowałeś.

Zalety studiów podyplomowych w ZPSB:

  • wykładowcy-praktycy,
  • dedykowane zajęcia,
  • innowacyjne podejście do programu nauczania.

Wszystkie te cechy to gwarancja jakości, rzetelności, a także użyteczności wiedzy przekazywanej przez naszych specjalistów podczas ćwiczeń i wykładów.

Twoje kompetencje kluczowe

W ZPSB zajęcia prowadzimy w autorskim modelu Knowledge@Work, który uzupełnia profesjonalny program studiów o 6 kluczowych kompetencji wymaganych przez pracodawców niezależnie od przygotowania zawodowego absolwentów. Tworzymy dla Ciebie indywidualną ścieżkę kształcenia w ich zakresie – nasz Broker Edukacyjny w oparciu o wyniki Barometru Kompetencji Kluczowych proponuje najwłaściwszy dla Ciebie zestaw modułów wiedzy na odpowiednim poziomie zaawansowania. Oferujemy je w postaci e-learningu oraz gry mobilnej „Pigułki kompetencji” (m-learning) – w ten sposób uczysz się wygodnie, w dowolnym miejscu i czasie.

Oto 6 kompetencji kluczowych, które możesz zupełnie za darmo rozwijać na studiach podyplomowych w ZPSB:

  • Autoprezentacja
  • Efektywność osobista managera
  • Komunikacja interpersonalna
  • Kreatywność
  • Zarządzanie różnorodnością
  • Zarządzanie zespołem

Łączenie studiów magisterskich i podyplomowych

Czy wiesz, że w ZPSB możesz studiować równocześnie na studiach magisterskich, jak i podyplomowych? W dwa lata uzyskujesz dwa dyplomy, dzięki czemu oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Co więcej, uzyskując wiedzę z dwóch dziedzin i wyposażając się w umiejętności cenione przez pracodawców, zdecydowanie łatwiej i szybciej znajdziesz pracę po skończonej nauce. Plan zajęć oraz ich program tworzone są z myślą o życiu prywatnym studentów, dlatego nie musisz martwić się, że nie znajdziesz czasu na realizowanie swoich pasji. Więcej na temat łączonych studiów magisterskich z podyplomowymi znajdziesz w zakładce dotyczącej studiów II stopnia.

Poznaj naszych wykładowców

 

Cytat