Studia podyplomowe – Szczecin

 
Rezerwuję miejsce

Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zapisz się na studia podyplomowe i rozwiń kompetencje oraz drzemiący w Tobie potencjał! Zajęcia w ZPSB trwają dwa semestry i odbywają się w trybie niestacjonarnym. To doskonała okazja, aby nie przerywając pracy zawodowej wyspecjalizować się w wybranej przez siebie dziedzinie.

Listę kierunków w ZPSB w Szczecinie można odnaleźć w zakładce „Kierunki – studia podyplomowe”.

Studia podyplomowe w ZPSB możesz rozpocząć zarówno w Szczecinie, jak i w oddziałach w:

 1. Gryficach
 2. Świnoujściu
 3. Stargardzie.

W razie braku możliwości organizowania zajęć stacjonarnych z powodów niezależnych od Szkoły, wszystkie kierunki studiów podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu mogą być realizowane w całości w formie online. 

 

Do kogo skierowane są studia podyplomowe?

Zajęcia w ZPSB to okazja do rozszerzenia i doskonalenia umiejętności zdobytych w trakcie studiów I i II stopnia. Krótki czas trwania (rok) sprawia, że nabywasz wiedzę szybciej, niż kontynuując ją np. na studiach III stopnia. Tryb prowadzonych zajęć daje ci możliwość podjęcia pracy oraz uzupełnienia wiedzy lub poszerzenia jej o dodatkowe elementy. Wszystko to sprawia, że będziesz wyjątkowo atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy dla przyszłych pracodawców oraz będziesz mógł starać się o awans lub podwyżkę w obecnej firmie. Edukację możesz rozpocząć na wybranym przez siebie kierunku, niekoniecznie tylko na tym związanym z dziedziną, którą do tej pory studiowałeś.

Zalety studiów podyplomowych w ZPSB:

 • wykładowcy-praktycy,
 • dedykowane zajęcia,
 • innowacyjne podejście do programu nauczania.

Wszystkie te cechy to gwarancja jakości, rzetelności, a także użyteczności wiedzy przekazywanej przez naszych specjalistów podczas ćwiczeń i wykładów.

 

Twoje kompetencje kluczowe

W ZPSB zajęcia prowadzimy w autorskim modelu Knowledge@Work, który uzupełnia profesjonalny program studiów o 10 kluczowych kompetencji wymaganych przez pracodawców niezależnie od przygotowania zawodowego absolwentów. Tworzymy dla Ciebie indywidualną ścieżkę kształcenia w ich zakresie – nasz Broker Edukacyjny w oparciu o wyniki Barometru Kompetencji Kluczowych proponuje najwłaściwszy dla Ciebie zestaw modułów wiedzy na odpowiednim poziomie zaawansowania. Oferujemy je w postaci e-learningu oraz gry mobilnej „Pigułki kompetencji” (m-learning) – w ten sposób uczysz się wygodnie, w dowolnym miejscu i czasie.

Oto 10 kompetencji kluczowych, które możesz zupełnie za darmo rozwijać na studiach podyplomowych w ZPSB:

 • Autoprezentacja
 • Funkcjonowanie w otoczeniu biznesowym
 • Komunikacja interpersonalna
 • Kreatywność
 • Praca w zespole
 • Prawo w działalności gospodarczej
 • Ugruntowane podstawy matematyki
 • Zarządzanie wiedzą
 • Zarządzanie zespołem
 • Znajomość technologii informatycznych

Łączenie studiów magisterskich i podyplomowych

Czy wiesz, że w ZPSB możesz studiować równocześnie na studiach magisterskich, jak i podyplomowych? W dwa lata uzyskujesz dwa dyplomy, dzięki czemu oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Co więcej, uzyskując wiedzę z dwóch dziedzin i wyposażając się w umiejętności cenione przez pracodawców, zdecydowanie łatwiej i szybciej znajdziesz pracę po skończonej nauce. Plan zajęć oraz ich program tworzone są z myślą o życiu prywatnym studentów, dlatego nie musisz martwić się, że nie znajdziesz czasu na realizowanie swoich pasji. Więcej na temat łączonych studiów magisterskich z podyplomowymi znajdziesz w zakładce dotyczącej studiów II stopnia.

Poznaj naszych studentów

joanna_r_zpsbNie tylko samą pracą można się rozwinąć i warto też mieć udokumentowane to, że człowiek chce się uczyć i rozwinąć. Studia pomagają to udokumentować i osiągnąć wyższe szczeble kariery zawodowej. Dlatego wybrałam studia podyplomowe na kierunku Psychologia zarządzania. Chcę zdobyć wiedzę, którą wykorzystam w swojej aktualnej pracy.

Joanna Rowińska, słuchaczka studiów podyplomowych w ZPSB