Infrastruktura

Baza dydaktyczna

 W ZPSB dbamy o to, żebyś zdobywał cenną wiedzę i umiejętności w wygodnych warunkach. Zajęcia w naszej Uczelni odbywają się w świetnie wyposażonych salach wykładowych, nowoczesnych laboratoriach komputerowych (w samym Szczecinie dysponujemy łącznie ponad 150 stanowiskami), a w Świnoujściu także w naszej pracowni fizjoterapeutycznej.

Wydziały w Szczecinie i Gryficach są zlokalizowane na naszych kampusach, w Stargardzie w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1, a w Świnoujściu w budynku I Liceum Społecznym Fundacji LOGOS. Studenci Fizjoterapii uczestniczą również w zajęciach odbywających się poza Uczelnią, między innymi w szpitalach w Świnoujściu i Gryficach oraz w sanatoriach i ośrodkach SPA. Na nasztm Wydziale w Gryficach do Twojej dyspozycji jest także akademik o standardzie hotelowym.

Darmowy parking na Uczelni

Studencie, przyjeżdżasz na zajęcia w Szczecinie własnym autem? Na naszym Wydziale w Szczecinie możesz parkować swój samochód na Uczelni! Studenci i słuchacze ZPSB mogą korzystać z dużego parkingu mieszczącego sie na terenie kampusu za darmo. Dzięki temu możesz zaparkować swój samochód na Uczelni, nie martwiąc się o dodatkowe koszty. Posiadamy blisko 120 miejsc parkingowych.

Jeśli nie jesteś osobą zmotoryzowaną, a zamiast samochodu, wolisz dojeżdżać rowerem, także dla Ciebie mamy udogodnienie – stojaki rowerowe. Możesz w ten sposób zaparkować swój rower bezpieczniem, tuż przy wejściu do budynku Uczelni.

Nowoczesne technologie

Na terenie naszych Wydziałów zainstalowaliśmy hot spoty, dzięki którym możesz swobodnie korzystać z internetu na swoim komputerze czy urządzeniach mobilnych. Studiowanie ułatwiamy także poprzez innowacyjne rozwiązania takie jak e-Dziekanat czy platforma e-learningowa, a także udostępniane przez naszą Uczelnię usługi technologiczne.

Biblioteki i czytelnie

Jako nasz student masz dostęp do bogatych zbiorów Biblioteki Głównej, bibliotek wydziałowych i czytelni na miejscu oraz online. Możesz też korzystać z najlepszych baz danych i literatury. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.