O Uczelni

Szanowni Państwo,

w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu już od 30 lat kształcimy profesjonalne kadry dla biznesu. Nasze doświadczenie, autorskie programy nauczania i wykorzystywane podczas zajęć z wykładowcami-praktykami nowatorskie metody odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i owocują sukcesami naszych absolwentów. Studenci i słuchacze naszej Uczelni mogą mieć pewność, że zdobędą solidną i przydatną na co dzień wiedzę oraz praktyczne umiejętności poszukiwane na rynku pracy, a w trakcie studiów będą mogli korzystać z wielu przygotowanych z myślą o nich rozwiązań i ułatwień. Zachęcam do rozwijania z nami swoich zawodowych ambicji!

dr Justyna Osuch-Mallett, prof. ZPSB
Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu


W ofercie ZPSB jest wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności studiów I i II stopnia, studiów podyplomowych i Executive MBA, a także kursów i szkoleń. Studiować możesz na:

  • Wydziale w Szczecinie
  • Wydziale w Gryficach
  • Wydziale w Stargardzie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu nie tylko edukuje, ale też uczestniczy w kreowaniu rzeczywistości gospodarczej i wspiera rozwój biznesu w regionie. Nasi wykładowcy to cenieni specjaliści, którzy uczestniczą w licznych przedsięwzięciach i projektach doradczych, konsultingowych oraz badawczych.

Nasza Uczelnia powstała z pasji, którą teraz chcemy obudzić także w Tobie. Rozwijaj z nami swoje zawodowe ambicje i dołącz do grona naszych absolwentów, którzy dziś zajmują menadżerskie stanowiska w największych firmach w kraju.