Studia I stopnia

Zapisz się na studia I stopnia do 30 kwietnia i zapłać 1450 zł mniej za pierwszy rok nauki!

 
Wybierz swój kierunek studiów I stopnia w ZPSB i zapłać 1450 zł mniej za naukę na pierwszym roku. Zapisując się na studia do 30 kwietnia zapłacisz:
  • 1000 zł mniej za czesne na pierwszym roku
  • 0 zł wpisowego – zamiast 450 zł!

 

Rezerwuję miejsce

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie ma już ponad 20-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej. Zajęcia oparte o nowoczesny program nauczania prowadzą u nas wykładowcy-praktycy. Dzięki temu jako nasz student zyskujesz solidną i przydatną na co dzień wiedzę, a także umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

Szeroka oferta edukacyjna

W ZPSB możesz podjąć studia licencjackie lub inżynierskie na jednym z 4 kierunków. Sprawdź naszą ofertę:

Zobacz co należy zrobić, aby zapisać się na studia w ZPSB. Sprawdź jak przebiega rekrutacja krok po kroku.

W naszej ofercie znajdują się:

Studia licencjackie

Trwają sześć semestrów (łącznie 3 lata) i prowadzone są w ZPSB na trzech kierunkach: Ekonomia, Pedagogika oraz Zarządzanie. Kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata.

 

Studia inżynierskie

W ZPSB możesz uzyskać tytuł zawodowy inżyniera na kierunku Informatyka. Program obejmuje siedem semestrów nauki (studia 3,5-letnie) i składają się na niego zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne (dyskusje moderowane, treningi oraz warsztaty).

 

Studia przez internet

W ZPSB możesz studiować wybrane specjalności e-learningowo. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale także nabywasz nowe umiejętności takie jak zarządzanie własnym czasem i zdolność do jego odpowiedniej organizacji. Więcej o studiach online w zakładce e-learning.

Ucząc się u nas możesz w dodatku jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe odbywając praktyki i staże w firmach partnerskich naszej Uczelni. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie na studia, dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia i wybierz coś dla siebie:

 

Ekonomia

Kierunek możesz studiować w ZPSB na trzech różnych specjalnościach. Wybór ten daje ci szeroką gamę możliwości rozwoju zawodowego. Praktycy-wykładowcy zapewnią nie tylko kompleksową wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wyposażą cię w praktyczne umiejętności, które zdobyli w trakcie pracy na stanowiskach w firmach z branży ekonomicznej.

 

Informatyka

Cztery specjalności pozwolą na pełne wprowadzenie do branży IT. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko jak pracować nad różnymi projektami informatycznymi, ale także weźmiesz udział w spotkaniach w partnerskich firmach, gdzie przyjrzysz się dokładnie pracy w tej branży.

 

Pedagogika

Na tym kierunku studiów dostępne są trzy specjalności. Każda z nich przygotowuje do innego rodzaju pracy z wychowankami – zarówno w placówkach oświatowych, jak i w tych o charakterze opiekuńczo-wychowawczym czy resocjalizacyjnym.

 

Zarządzanie

W trakcie nauki zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania nie tylko własnym biznesem czy finansami firmy, ale także talentami pracowników. Wybierz jedną z pięciu specjalności i dowiedz się, jak skutecznie rozwijać swoje zdolności menadżerskie.

Poznaj naszych studentów

W studiowaniu w ZPSB bardzo podoba mi się atmosfera, jaka tutaj panuje – sprzyja nauce i sprawia, że czas na uczelni spędza się po prostu przyjemniej. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi i kultur. Cenię sobie to, że wykładowcy dbają o to, by studia były przydatne, są pomocni i poświęcają nam swój czas nawet po zajęciach, by mieć pewność, że wszystko zrozumieliśmy. Jestem przekonany, że wiedzę z wielu przedmiotów będę mógł w przyszłości wykorzystać w praktyce.

Bartłomiej Białkowski, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

joanna_c_zpsbZdecydowałam się na studia z zakresu Psychologii zarządzania w ZPSB ponieważ chce mieć profesjonalne narzędzia do tego co zamierzam zrobić, czyli do prowadzenia swojego biznesu. Studia są także bardzo inspirujące – poznaje się wykładowców i innych studentów, a z tego wychodzą naprawdę fajne rzeczy.

Joanna Cybruch, studentka specjalności Psychologia Zarządzania, na kierunku Zarządzanie studia I stopnia

 

Rezerwuję miejsce