Studia I stopnia

 

Zapisz się na studia I stopnia i zapłać teraz o 1600 zł mniej!

 

 

Rezerwuję miejsce

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie ma już ponad 25-letnie doświadczenie w edukacji biznesowej. Zajęcia oparte o nowoczesny program nauczania prowadzą u nas wykładowcy-praktycy. Dzięki temu jako nasz student zyskujesz solidną i przydatną na co dzień wiedzę, a także umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

W ZPSB możesz podjąć studia licencjackie lub inżynierskie na jednym z 4 kierunków. Sprawdź naszą ofertę:

Zobacz, co należy zrobić, aby zapisać się na studia I stopnia w ZPSB. Sprawdź, jak przebiega rekrutacja krok po kroku. 

Szeroka oferta edukacyjna studiów I stopnia

Studia licencjackie

Trwają sześć semestrów (łącznie 3 lata) i prowadzone są w ZPSB na trzech kierunkach: Ekonomia, Pedagogika oraz Zarządzanie. Kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata.

Studia inżynierskie

W ZPSB możesz uzyskać tytuł zawodowy inżyniera na kierunku Informatyka. Program obejmuje siedem semestrów nauki (studia 3,5-letnie) i składają się na niego zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne (dyskusje moderowane, treningi oraz warsztaty).

Studia przez internet

W ZPSB możesz studiować wybrane specjalności e-learningowo. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale także nabywasz nowe umiejętności takie jak zarządzanie własnym czasem i zdolność do jego odpowiedniej organizacji. Więcej o studiach online w zakładce e-learning.

Ucząc się u nas, możesz w dodatku jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe, odbywając praktyki i staże w firmach partnerskich naszej Uczelni (lista partnerów dostępna tutaj). Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie wybrać się na studia I stopnia, dobrze trafiłeś!

Sprawdź naszą ofertę studiów I stopnia i wybierz coś dla siebie:

Ekonomia

Kierunek możesz studiować w ZPSB na trzech różnych specjalnościach. Wybór ten daje ci szeroką gamę możliwości rozwoju zawodowego. Praktycy-wykładowcy zapewnią nie tylko kompleksową wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wyposażą cię w praktyczne umiejętności, które zdobyli w trakcie pracy na stanowiskach w firmach z branży ekonomicznej. Dowiedz się więcej

 


Informatyka

Cztery specjalności pozwolą na pełne wprowadzenie do branży IT. Podczas zajęć nauczysz się nie tylko jak pracować nad różnymi projektami informatycznymi, ale także weźmiesz udział w spotkaniach w partnerskich firmach, gdzie przyjrzysz się dokładnie pracy w tej branży. Dowiedz się więcej

 


Pedagogika

Na tym kierunku studiów I stopnia dostępne są trzy specjalności. Każda z nich przygotowuje do innego rodzaju pracy z wychowankami – zarówno w placówkach oświatowych, jak i w tych o charakterze opiekuńczo-wychowawczym czy resocjalizacyjnym. Dowiedz się więcej

 


Zarządzanie

W trakcie nauki zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania nie tylko własnym biznesem czy finansami firmy, ale także talentami pracowników. Wybierz jedną z pięciu specjalności i dowiedz się, jak skutecznie rozwijać swoje zdolności menadżerskie. Dowiedz się więcej

 

Poznaj naszych studentów

W studiowaniu w ZPSB bardzo podoba mi się atmosfera, jaka tutaj panuje – sprzyja nauce i sprawia, że czas na uczelni spędza się po prostu przyjemniej. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi i kultur. Cenię sobie to, że wykładowcy dbają o to, by studia były przydatne, są pomocni i poświęcają nam swój czas nawet po zajęciach, by mieć pewność, że wszystko zrozumieliśmy. Jestem przekonany, że wiedzę z wielu przedmiotów będę mógł w przyszłości wykorzystać w praktyce.

Bartłomiej Białkowski, absolwent studiów na kierunku Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

joanna_c_zpsbZdecydowałam się na studia z zakresu Psychologii zarządzania w ZPSB ponieważ chce mieć profesjonalne narzędzia do tego co zamierzam zrobić, czyli do prowadzenia swojego biznesu. Studia są także bardzo inspirujące – poznaje się wykładowców i innych studentów, a z tego wychodzą naprawdę fajne rzeczy.

Joanna Cybruch, absolwentka specjalności Psychologia Zarządzania, na kierunku Zarządzanie

 

 

Rezerwuję miejsce