Studia I stopnia (inżynierskie i licencjackie) – Szczecin

Wiążesz swoją przyszłość z biznesem? Myślisz o pracy pedagogicznej? A może planujesz zająć się zarządzaniem lub informatyką? Jeśli na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, jesteś w dobrym miejscu – w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie zdobędziesz wymarzone wykształcenie, a pomogą Ci w tym m.in. nasi wykładowcy, którzy mogą pochwalić się zarówno obszerną wiedzą teoretyczną, jak i wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

 

Rezerwuję miejsce

 

W naszej ofercie studiów I stopnia znajdziesz 4 przyszłościowe kierunki:

  • Ekonomię – w ZPSB proponujemy Ci możliwość studiowania tego kierunku na czterech różnych specjalnościach: rachunkowość i administracja kadrowo-płacowa, Logistyka – Spedycja – Transport oraz biznes i zrównoważony rozwój. Program każdej z nich opracowaliśmy tak, aby przekazać studentom kompleksową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, niezbędne do pracy w firmach z branży ekonomicznej.
  • Informatykę – wybierając ten kierunek, możesz mieć pewność, że zagadnienia z zakresu IT poznasz nie tylko z podręczników – o kulisach pracy w tej branży opowiedzą Ci podczas wykładów i ćwiczeń m.in. nasi partnerzy. Co więcej, możesz wybierać spośród takich specjalności jak: inżynier oprogramowania gier, inżynier systemów informatycznych czy inżynier rozwiązań chmurowych.
  • Zarządzanie – zapisując się na te studia, nie musisz obawiać się o jakość i aktualność poruszanych zagadnień. Już od wielu lat dbamy o to, by zdobyta na tym kierunku wiedza pozwoliła na skuteczne kierowanie m.in. własnym biznesem, administracją publiczną czy finansami. Dodatkowo uruchomiliśmy 5 specjalności – finanse przedsiębiorstw, international business, grafika i produkcja multimediów, zarządzanie biznesem, zarządzanie logistyczne, marketing i nowe media czy zarządzanie projektami – które ułatwią Ci sprofilowanie kompetencji.
  • Inżynieria e-commerce – ten kierunek to możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy skupionej na nowoczesnych sektorach współczesnej gospodarki. Absolwenci tego kierunku uzyskują nie tylko tytuł inżyniera, ale także umiejętności, informacje i kwalifikacje do wykonywania zawodów związanych z szeroko pojętą branżą e-commerce. Uruchomiliśmy specjalność inżynieria e-commerce.

My po prostu lubimy naszych studentów. Pracują u nas osoby z pasją, którym praca sprawia przyjemność i satysfakcję. Studenci to czują. ZPSB to uczelnia bardzo otwarta, a pokazuje to chociażby ulokowany na parterze Rektorat, co jest nietypowe. Drzwi do niego cały czas stoją otworem, a studenci mogą przyjść z każdą sprawą.

prof. ZPSB Justyna Osuch-Mallett, Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu

 

Zdobywając wykształcenie w ZPSB możesz zdecydować się na różne warianty studiów I stopnia

Trwające 6 semestrów (3 lata) studia licencjackie, które kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego licencjata. W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu możesz podjąć je na kierunkach: ekonomia i zarządzanie.

Obejmujące 7 semestrów (3,5 roku) studia inżynierskie, których ukończenie uprawnia do posługiwania się tytułem zawodowym inżyniera. W ZPSB możesz podjąć je na kierunkach: informatyka i inżynieria e-commerce.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu doskonale wiemy, że wartościową wiedzę można zdobywać z każdego miejsca na świecie. Właśnie dlatego wybrane specjalności możesz studiować online, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pogodzisz studia z pracą.

Stawiamy na połączenie teorii i umiejętności praktycznych

Jesteśmy świadomi tego, jak istotną rolę odgrywają dziś doświadczenie zawodowe oraz pewność w prowadzeniu biznesu. W odpowiedzi na tę potrzebę stale nawiązujemy nowe współprace z firmami partnerskimi, dzięki czemu nasi Studenci mogą odbywać w nich dedykowane poszczególnym kierunkom praktyki oraz staże zawodowe umożliwiające dobry start na ścieżce kariery oraz zasięgnięcie praktycznych rad dotyczących kierowania własnym przedsiębiorstwem.

Dlaczego jeszcze warto wybrać studia I stopnia w ZPSB?

  • Oferujemy nowoczesne modele kształcenia.
  • Gwarantujemy atrakcyjne zniżki na czesne.
  • Posiadamy rozwinięty system stypendialny – możesz ubiegać się np. o stypendium socjalne, naukowe czy mieszkaniowe.
  • Prowadzimy Biuro Karier, w ramach którego organizowane są spotkania z pracodawcami, szkolenia oraz programy stażowe.

 

Rezerwuję miejsce