Studia online

Chcesz połączyć studia z pracą zawodową? Mieszkasz w innym mieście lub za granicą? W ZPSB umożliwimy Ci połączenie studiów z Twoimi innymi aktywnościami, dzięki studiom wspomaganym formą online. W ZPSB możesz uczyć się online z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych.

Nauka przez Internet ma wiele korzyści. Sprawdź jakie.

Aż do 60% zajęć przez Internet

Studiując online na studiach I i II stopnia aż do 60% zajęć zrealizujesz za pośrednictwem Internetu! Oznacza to, że stacjonarnie na uczelni odbędą się tylko 3 zjazdy w semestrze! Zajęcia na studiach online odbywają się podczas zjazdów na uczelni lub za pośrednictwem platform e-learningowych w piątki (16:30 – 20:30), soboty (9:00 – 17:00) oraz niedziele (8:30 – 19:00). Podane godziny to maksymalny zakres czasowy, w którym będą planowane zajęcia. Takie ułożenie planu pozwala na pogodzenie kariery zawodowej z dalszym rozwojem i nauką.

Dowiedz się więcej na temat trybów studiów w ZPSB:

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

Nasza platforma online to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne materiały. Są one zawsze dostępne, dlatego możesz z nich korzystać, kiedy tego potrzebujesz.

Oszczędność pieniędzy

Studiowanie przez Internet to zaoszczędzone pieniądze – płacisz za nie mniej niż za tradycyjne studia, a do tego nie musisz martwić się biletem na dojazd!

Materiały dydaktyczne dostępne online

Nasza platforma to miejsce, gdzie nie tylko znajdziesz plany studiów, materiały do nauki, ale także informacje o dyżurach wykładowców czy inne ważne wskazówki.

Samodzielne ustalanie priorytetów

Tylko ty decydujesz, co jest ważniejsze i kiedy możesz poświęcić czas na naukę. Uczysz się więc nie tylko tego, co niezbędne na danym kierunku, ale także dobrej organizacji czasu oraz zdolności do samodzielnego ustalania priorytetów.

Bogata oferta edukacyjna

Oferta nauki przez Internet obejmuje studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia.

 

Studia online są realizowane za pośrednictwem Internetu do 50% punktów ECTS. Oznacza to, że aż do 50% zajęć zrealizujesz zdalnie przez Internet.