Studia online

Chcesz połączyć studia z pracą zawodową? Mieszkasz w innym mieście lub za granicą? W ZPSB umożliwimy Ci połączenie studiów z Twoimi innymi aktywnościami, dzięki studiom wspomaganym formą online. W ZPSB możesz uczyć się online z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych.

Nauka przez Internet ma wiele korzyści. Sprawdź jakie.

Aż do 50% zajęć przez Internet

Studiując online na studiach I i II stopnia aż do 50% zajęć realizujesz za pośrednictwem Internetu – do 50% punktów ECTS z programu studiów! Oznacza to do 50% mniej tradycyjnych zjazdów w Wydziale w Szczecinie.
Z kolei studia podyplomowe i kursy odbywasz w 100% online. To wyjątkowa oszczędność czasu, którego nie tracisz na dojazdy na uczelnię.

Dowiedz się więcej na temat trybów studiów w ZPSB:

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

Nasza platforma online to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne materiały. Są one zawsze dostępne, dlatego możesz z nich korzystać, kiedy tego potrzebujesz.

Oszczędność pieniędzy

Studiowanie przez Internet to zaoszczędzone pieniądze – płacisz za nie mniej niż za tradycyjne studia, a do tego nie musisz martwić się biletem na dojazd!

Materiały dydaktyczne dostępne online

Nasza platforma to miejsce, gdzie nie tylko znajdziesz plany studiów, materiały do nauki, ale także informacje o dyżurach wykładowców czy inne ważne wskazówki.

Samodzielne ustalanie priorytetów

Tylko ty decydujesz, co jest ważniejsze i kiedy możesz poświęcić czas na naukę. Uczysz się więc nie tylko tego, co niezbędne na danym kierunku, ale także dobrej organizacji czasu oraz zdolności do samodzielnego ustalania priorytetów.

Bogata oferta edukacyjna

Oferta nauki przez Internet obejmuje studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia.

 

Sprawdź, na jakich kierunkach możesz studiować online

 

Na studiach I stopnia:

Na studiach II stopnia:

Na studiach podyplomowych:

Kursy online prowadzone przez Trenera specjalności:

Szkolenia online realizowane samodzielnie:

 • Autoprezentacja
 • Funkcjonowanie w otoczeniu międzynarodowym
 • Komunikacja interpersonalna 
 • Kreatywność
 • Praca w zespole
 • Prawo w działalności gospodarczej 
 • Prawo własności intelektualnej i prawa autorskie
 • Ugruntowane podstawy matematyki 
 • Zarządzanie wiedzą
 • Zarządzanie zespołem
 • Znajomość technologii informatycznych

 

Krótka charakterystyka studiów online

W ZPSB studia online I i II stopnia odbywają się aż do 50% przez Internet. Rok akademicki podzielony jest na dwa semestry, z których każdy trwa 6 miesięcy. Tak jak w przypadku innych studiów, tak i na studiach online obowiązuje sesja egzaminacyjna (odbywająca się na Uczelni). Chętni mogą wziąć również udział w krótkim szkoleniu z obsługi platformy e-learningowej. Więcej szczegółowych informacji o dokumentach oraz cenach i opłatach za studia znajdziesz na stronach dedykowanych konkretnym trybom:

 

Studia online są realizowane za pośrednictwem Internetu do 50% punktów ECTS. Oznacza to, że aż do 50% zajęć zrealizujesz zdalnie przez Internet.