Praca z wirtualną tablicą Miro dla edukatorów – druga odsłona!

Zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie kursu! Odbędzie się w formie ONLINE, za pośrednictwem platformy MS Teams. Już w środę, 5. maja w godzinach 17:30 – 20:00. Zapraszamy!


  • Jesteś trenerem i potrzebujesz narzędzia, które pozwoli Ci na kreatywną zespołową pracę on-line?
  • A może jesteś coachem/mentorem i potrzebujesz przestrzeni wirtualnej na pracę ze swoim klientem?
  • Może jesteś menadżerem, który ze swoim zespołem potrzebuje przestrzeni do burzy mózgów i pracy nad projektami?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszamy do świata wirtualnych tablic – świata Miro. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie wraz z Coaching Szczecin zaprasza trenerów, coachów, doradców, nauczycieli i wykładowców na szkolenie z podstaw obsługi tablicy zdalnej Miro.

Na szkoleniu zajmiemy się:

  • zasadami wykorzystywania tablicy Miro
  • podstawowymi funkcjami tablicy Miro
  • dobrymi praktyki w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć i spotkań z wykorzystaniem tablicy Miro

Prowadząca:
dr Justyna Osuch-Mallett – wykładowca i Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Uwielbia nowe narzędzia, nowe metody i nowe instrumenty. A jak czegoś nie zna to z chęcią pozna i rozłoży na części pierwsze. Od ponad 20 lat wprowadza na uczelnię nowe projekty, tworzy gry edukacyjne i nowe narzędzia dydaktyczne. Od 20 lat prowadzi szkolenia dla wykładowców, trenerów i nauczycieli o nowych narzędziach edukacyjnych i metodyce prowadzenia szkoleń i o zarządzaniu projektami (bo gdzie, jak nie w projektach korzystać z pożytecznych narzędzi).

 

Zapisz się teraz!