Oferta dla Studentów – Ambasador marki Isover

Agencja Pracy Manpower poszukuje ambitnych Studentów/Studentek do pracy w wakacyjnym projekcie Żółta Misja na stanowisko Ambasador marki Isover

Praca w miesiącach lipiec – sierpień 2015

Miejsce pracy: miasta wojewódzkie w Polsce

Opis stanowiska

  • Reprezentowanie marki ISOVER na terenie danego regionu
  • Spotkania z Pracownikami firm wykonawczych z branży budowlanej
  • Wsparcie działań marketingowych w punktach sprzedaży
  • Popularyzacja produktów marki ISOVER
  • Przedstawianie oferty i wsparcie działań sprzedażowych na terenie regionu

Wymagania

  • Gotowość do częstych podróży na terenie danego regionu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Status Studenta (warunek konieczny)
  • Dynamizm, entuzjazm
  • Otwartość i zaangażowanie
  • Samodzielność

Oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • Samochód służbowy
  • Szkolenie i narzędzia niezbędne do pracy
  • Premię uzależnioną od poziomu wykonania powierzonych zadań
  • Ubezpieczenie
  • Referencje

Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji na adres paulina.kisiel@manpower.pl

W tytule maila należy zamieścić informację dotyczącą województwa na którym chciałabyś/ chciałbyś pracować.

W aplikacji należy dopisać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych( Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

Agencja Manpower uprzejmie informuje że skontaktuje się z wybranymi kandydatami.