Oferta płatnych praktyk – Agencja pracy Headhunters

Headhunters jest Agencją Pracy (nr kraz 7132) o szerokim wachlarzu świadczonych usług, zarówno z zakresu zarządzania personelem, pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego na rynku europejskim.

Stanowisko:
PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH (J. ANGIELSKI)

Miejsce pracy: Agencja Pracy w Szczecinie

Okres praktyk: min. 2 – 3 miesiące z możliwością zatrudnienia

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w realizacji projektów,
  • kontakt z kandydatami,
  • sprawdzanie znajomości języka obcego,
  • realizację zadań biurowych i administracyjnych.

Wymagania:

  • Co najmniej dobrej znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i otwartość,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • płatne praktyki z możliwością zatrudnienia po zakończeniu praktyk,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności,
  • udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych,
  • możliwość wykorzystywania języka obcego w codziennej pracy,
  • miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy przesłać swoje CV oraz krótkiego uzasadnienia maksymalnie na 5 zdań, dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na praktyki. Niezbędne dokumenty prosimy przesłać na adres: dorota@agencja-headhunters.eu wpisując w tytule wiadomości „Praktyki – j. angielski”.