Oferta pracy – Analityk biznesowy

JT Weston sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 29 00-867 Warszawa
Mail: kariera@jtweston.pl

Oferta ważna do 30.04.2016 roku

Liczba wakatów: 1

O firmie JT Weston jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą, założoną i współtworzoną przez doświadczonych konsultantów i doradców biznesowych wywodzących się z firm Deloitte i EY.
JT Weston zajmuje się doradztwem biznesowym i informatycznym oraz budową oprogramowania. W ramach doradztwa biznesowego opracowujemy długoterminowe strategie, optymalizujemy procesy, koszty, przeprowadzamy badania rynku, wykonujemy badania benchmarkingowe.
W ramach doradztwa IT budujemy strategie Digital Transformation, planujemy rozwój architektury IT, poprawiamy efektywność działów IT, zapewniamy zgodność z wymogami regulatorów oraz międzynarodowymi normami i standardami w zakresie IT i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego.
Dział Software Development tworzy własne, innowacyjne rozwiązania webowe i integracyjne, które pomagają naszym klientom zdobyć i utrzymać pozycje rynkowych liderów.
Pracujemy dla wiodących przedsiębiorstw z branży finansowej (ubezpieczenia, bankowość), usługowej, administracji publicznej, energetyki i innych.
Więcej informacji: www.jtweston.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk biznesowy / Business Analyst Nr Ref. AB/ZPSB/03/2016.

Analityk biznesowy w zespole Doradztwa IT odpowiedzialny będzie za wsparcie projektów realizowanych dla wiodących instytucji rynku kapitałowego, finansowego, instytucji sektora publicznego oraz firm energetycznych. Pracując z nami będziesz miał wgląd i realny wpływ na rozwój podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm, jak technologiczne start-up’y po duże międzynarodowe korporacje, od jednostek samorządu terytorialnego po ministerstwa i inne centralne jednostki administracji rządowej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej oraz innowacyjnego software house’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Zakres obowiązków:
Do głównych zadań Analityka będzie należało samodzielne prowadzenie lub wsparcie w prowadzeniu analiz biznesowych, w tym w szczególności:

  • Analiza i dokumentacja procesów biznesowych, modeli finansowych, architektury systemów IT lub innych obszarów w zależności od posiadanych kompetencji kandydata oraz potrzeb projektowych,
  • Udział merytoryczny (opracowywanie koncepcji, propozycji rozwiązań, budowa modeli analitycznych) w projektach w zakresie posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów podsumowujących wyniki prowadzonych analiz,
  • Wsparcie Kierowników Projektów w zarządzaniu projektem (prowadzenie biura projektów – PMO),
  • Wykonywanie innych zadań w zakresie realizowanych projektów.

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów magisterskich o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  •  Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych lub/i systemowych,
  •  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne – łatwość identyfikacji i definiowania wymagań biznesowych, odnajdywania zależności między nimi,
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i trendami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office,  Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wcześniejsze doświadczenia w realizacji projektów w firmach konsultingowych,
  • Ogólna wiedza na temat rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w biznesie,
  • Znajomość obszaru finansów przedsiębiorstw,
  • Znajomość metodyk i praktyk z zakresu zarządzania IT (np. ITIL, COBIT, CMMI),
  • Znajomość metodyk z zakresu zarządzania projektami (np. PRINCE2, PMBoK, SCRUM),
  • Znajomość metodyk i notacji modelowania procesów biznesowych (np. BPMN, UML) oraz narzędzi wspierających (np. Enterprise Architect),
  • Doświadczenie w realizacji projektów doradczych.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach z różnych branż, realizowanych dla uznanych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych,
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach,
  • Wsparcie mentorskie ze strony doświadczonych kolegów,
  • Programy szkoleniowe,
  • Ustrukturyzowaną ścieżkę kariery,
  • Pracę w Warszawie lub innych miastach w Polsce i za granicą,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia kandydata.

Informacje dodatkowe
Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: kariera@jtweston.pl, wpisując w tytule wiadomości Nr Ref. AB/ZPSB/03/2016.
Prosimy ponadto o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JT Weston sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy Al. Jana Pawła II 29, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.).”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.