Oferta pracy Beliani GmbH – Asystent/ka Działu Zakupów

 belianiBELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Działu Zakupów z językiem angielskim

Lokalizacja: Szczecin

Województwo: Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

wyszukiwanie i wprowadzanie nowych produktów do oferty firmy,

– nadzorowanie dostaw pod wzgledem terminowości i zgodności z zamówieniem,

– kontakt z zagranicznymi partnerami handlowymi,

– weryfikacja i pozyskiwanie nowych dostawców,

– współpraca z działami: marketingu, obsługi klienta, logistyki,

– inspekcje towaru w magazynach,

– wsparcie Product Maganera w realizacji zadań.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

– zorientowanie na realizację i osiąganie celów,

– ambicja, systematyczność w wykonywaniu obowiązków,

– determinacja i dobra organizacja pracy,

– zdolność analitycznego myślenia,

Oferujemy:

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– umowę na czas nieokreślony,

– pracę w miedzynarodowym środowisku,

– możliwość zakupu mebli po atrakcyjnych cenach.

CV wyłącznie w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: praca@beliani.com