Oferta pracy – Młodszy specjalista ds. ekonomicznych

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce. Realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego. W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa ogólnego poszukujemy osób na stanowisko:
MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH

Główne zadania:
 weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
 rejestrowanie i kontrola realizacji umów
 udział w procesie budżetowania i raportowania
 monitorowanie procesu płatności
 archiwizacja dokumentów

Wymagania związane ze stanowiskiem:
 wykształcenie średnie ekonomiczne lub roczne doświadczenie w dziale finansowo-księgowym
 znajomość księgowości i przepisów podatkowych
 znajomość programu Excel (poziom min. podstawowy)
 odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja czasu pracy
 dążenie do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: rekrutacja@budimex.pl