Oferta pracy na zastępstwo – Specjalista ds. rachunkowości i controllingu

REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. zajmująca się gospodarką odpadami poszukuje osoby chętnej do pracy, w ramach umowy na zastępstwo na stanowisko:

Specjalista ds. rachunkowości i controllingu

miejsce pracy Szczecin

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie faktur zakupu oraz dokumentów finansowo-księgowych
  • współpraca przy sporządzaniu sprawozdawczości finansowej
  • przekazywanie dokumentacji księgowej do Centrum Usług Księgowych
  • przygotowywanie analiz finansowych dla Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne – mile widziani również studenci ostatniego roku studiów
  • znajomość pakietu MS Office, w tym dobra MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych finansowych
  • komunikatywność

To oferta dla osób samodzielnych, otwartych, dokładnych, chcących zdobyć doświadczenie zawodowe. Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej oferty  (list motywacyjny i CV) na adres e-mail: place.szczecin@remondis.pl w temacie widomości proszę podać: praca controlling

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”