Oferta pracy – Sekretarka

Firma WPM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. poszukuje osoby do podjęcia pracy na stanowisku:

Sekretarka z językiem niemieckim (1/2 etatu)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sporządzania i redagowania pism
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • bieżące prowadzenie sekretariatu
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • sporządzanie i redagowanie pism oraz innych dokumentów w języku niemieckim
  • badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukiwania potencjalnych kontrahentów
  • budowanie relacji z klientem niemieckojęzycznym
  • koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
  • współpraca w procesie rozwijania nowego oddziału
  • organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • wsparcie innych działów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu z możliwością ustalenia godzin pracy
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • przeszkolenie w celu osiągnięcia koniecznych na tym stanowisku umiejętności
  • wszystkie potrzebne narzędzia do realizacji pracy

Lokalizacja: Mierzyn, Polska.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@wpm.com.pl.

W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WPM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-681) przy al. Wyścigowej 6, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.