oferta pracy: specjalista ds. rozliczeń unijnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy dla specjalisty ds. rozliczeń unijnych, w firmie Elektryka Morska.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
-Doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE
-Podstawowa znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
-Mile widziana znajomość języka angielskiego i doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej/księgowego

Zadania:

– samodzielne rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków publicznych (krajowych i UE), w tym weryfikacja zakresu projektu, kontrola i nadzór nad dokumentacją
– potwierdzanie kwalifikowalności wydatków, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem rzeczowo- finansowym
– przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności oraz innych dokumentów niezbędnych z perspektywy rozliczania projektów
– współpraca w zakresie wyboru wykonawców/dostawców, w tym przygotowywanie dokumentacji dotyczącej oceny i wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności
– udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty
– raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
– wspieranie kierowników projektów w zadaniach, np.: w planowaniu wydatków, dokonywaniu zmian w projekcie i podejmowaniu działań zaradczych w przypadku sytuacji problemowych

Firma oferuje:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
-Przyjazną atmosferę w pracy
-Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
-Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy
-Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji/CV na adres e-mail rekrutacja@elektrykamorska.pl

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Uprzejmie informujemy, iż Elektryka Morska skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.