Oferta pracy – Specjalista ds. sprzedaży – Philip Morris

Specjalista ds. sprzedaży – Philip Morris

Koszalin, Kołobrzeg, Białogard 7/15
Nasz Klient, Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., jest wiodącym w swojej branży dystrybutorem wyrobów tytoniowych oraz uznanym pracodawcą.
Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta wyróżniających się osób na w/w stanowisko.

Oferujemy:
Pracę dla światowego lidera z branży FMCG
Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
Perspektywy rozwoju w różnych działach firmy
Szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
Umowę o pracę na pełny etat oraz stałe, konkurencyjne wynagrodzenie
Atrakcyjne benefity pracownicze
Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad

Opis stanowiska:
Osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie
Odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów oraz za informację handlową w punktach detalicznych
Budowanie relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania:
Preferowane wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów)
Duża motywacja i zorientowanie na działanie
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży FMCG
Pełna dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)
Znajomość obsługi komputera (MS Office)
Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Kandydatów prosimy o rejestrację na stronie firm rekrutacyjnej