Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie z ZASTRZEZONE.PL

Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie z ZASTRZEZONE.PL

Kancelaria Brandingowa Brandelaw zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie.

Opracuj artykuł popularno-naukowy o tytule „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, w oparciu o zasady zawarte w „Księdze stylów” – znajdziesz ją wraz z Regulaminem konkursu na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Nasz konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką: zarządzania firmą, reklamy firmy, budowania marki, merketingiem oraz szeroko pojętej reklamy – w szczególności, jeśli planujesz otwarcie działalności gospodarczej lub jesteś studentem.

Konkurs ma na celu promocja wiedzy z zakresu tworzenia i ochrony marek oraz rozpowszechnianie dobrych praktyk marketingowych w obszarze ochrony marki firmy i znaków towarowych.

Jeżeli chcesz się sprawdzić jako twórca treści, zgłoś swój udział!

Czas trwania konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. – 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. – 08.12.2017 r.

Co możesz zyskać?

Trzech zwycięzców konkursu zdobędzie zestaw książek z tematyki marketingowo-biznesowej oraz będą mogli podjąć praktykę w dziale kreatywnym Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Co musisz zrobić:

Wejdź na stronę i poznaj szczegóły: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Kancelaria Brandelaw (zastrzezone.pl) to wyspecjalizowana kancelaria, która profesjonalnie zajmuje się rejestracją nazwy i logo firmy w postaci znaku towarowego w Polsce oraz unii. W obrębie naszej specjalizacji dostarczamy wsparcia w celu ochrony prawnej marki klienta. Zajmujmy się także doradztwem, monitoringiem i opieką prawną już po zarejestrowaniu nazwy i logo firmy. Nieustannie monitorujemy rynek w kontekście wystąpienia ewentualnych ryzyk i kolizji dla już istniejącego znaku oraz występienia podobnego znaku towarowego.

Więcej przeczytasz na stronie: zastrzezone.pl oraz w bazie wiedzy: https://zastrzezone.pl/baza-wiedzy/0,0,12.