Wybór dobrej uczelni – klucz do sukcesu!

Planując swoją dalszą edukację, warto zwrócić uwagę nie tylko na to, jaki kierunek będziesz studiować. Bardzo ważne jest, aby wybrać renomowaną uczelnię, która zapewni Ci wykształcenie na wysokim poziomie oraz nowoczesny sposób nauczania. ZPSB to uczelnia wyższa, która cieszy się uznaniem zarówno ze strony studentów, jak i potencjalnych pracodawców z różnych branż. Sprawdź, co wyróżnia naszą ofertę edukacyjną i dlaczego warto z niej skorzystać. 

Na co zwracać uwagę podczas wyboru uczelni?

Wybierając studia, bardzo istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku. Jednak nie tylko on ma znaczenie. Aby nauka była naprawdę owocna i przydatna w przyszłości, podczas poszukiwania pracy, konieczne jest znalezienie również odpowiedniej uczelni. Naprawdę warto postawić na renomowaną placówkę edukacyjną, która zapewni Ci nauczanie na najwyższym możliwym poziomie. Ma to szereg korzyści nie tylko z punktu widzenia studenta, który uzyska wartościową wiedzę, ale także potencjalnych pracodawców. 

Wybór renomowanej uczelni wyższej znacznie zwiększa szanse na rynku pracy. Podnosi ocenę potencjalnego pracownika w oczach rekrutera i daje pracodawcy gwarancję, że osoba zatrudniona na studiach zdobyła profesjonalną wiedzę na odpowiednim poziomie. Dlatego poszukując idealnej uczelni, warto zrobić odpowiednie rozeznanie i postawić na takie placówki edukacji wyższej, które współpracują z firmami, oferują ciekawe programy stażowe dla studentów we współpracy ze znanymi markami oraz cieszą się dobrą opinią wśród absolwentów i pracodawców w danej branży. 

Postaw na naukę od specjalistów z doświadczeniem!

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu stawiamy na naukę poprzez praktykę. Zarówno na studiach pierwszego stopnia (licencjackich lub inżynierskich), jak i studiach magisterskich dostępnych w naszej ofercie edukacyjnej, znaleźć można kierunki objęte patronatem renomowanych firm. Co to oznacza dla studenta? Daje mu to możliwość czerpania wiedzy bezpośrednio od specjalistów, którzy pracują w zawodzie na co dzień i wiedzę teoretyczną, mogą poprzeć konkretnymi przykładami oraz doświadczeniami. W ZPSB dostępne są także ciekawe kierunki na studiach podyplomowych, które pozwolą na poszerzenie swoich kompetencji. 

Nasza uczelnia to miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających studentów oraz przede wszystkim pracodawców na rynku pracy. Stawiamy na ciekawą i uporządkowaną naukę nie tylko poprzez przekazywanie teorii. Wiemy, że niezwykle ważne jest zdobywanie wiedzy praktycznej, dlatego dla naszych studentów przygotowujemy zajęcia ze specjalistami, wizyty w zaprzyjaźnionych firmach, warsztaty, dyskusje oraz wiele innych ciekawych zajęć, na których mają oni okazję wykorzystać teorię w konkretnych sytuacjach. 

Jesteśmy specjalistami od kształcenia. W szeregach naszej kadry dydaktycznej pracują osoby, które nie tylko mają doświadczenie naukowe, ale także w praktyce wykonują zawód, o którym uczą. Dzięki temu przekazywana przez nich wiedza jest naprawdę wartościowa i prosta do przełożenia na konkretne wydarzenia i sytuacje.