NOBELEK 25-LECIA ZPSB

#NOBELEK25-leciaZPSB

GŁOSUJ NA NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWĄ POSTAĆ 25 LAT ZPSB!

NOBELEK 25-LECIA ZPSB – jest specjalnym plebiscytem z okazji jubileuszu 25-lecia Uczelni. Rozpoczynamy poszukiwanie i wybór osobowości 25-lecia Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. W tym plebiscycie zostaną przyznane trzy nagrody: Złoty, Srebrny, a także Brązowy Nobelek 25-lecia ZPSB.

Plebiscyt NOBELEK 25-lecia ZPSB składać się będzie z dwóch etapów: Nominacji oraz ostatecznego Głosowania.

 1. Etap I: NOMINACJE
  • Akcja w Internecie zachęcająca do nominowania i zbierająca kandydatów do Nobelka 25-lecia.
   • Nominowanie będzie się odbywać bezpośrednio na Facebooku – poprzez podawanie nazwisk osób (dowolnie, ale mile widziane z uzasadnieniem) nominowanych w komentarzach do postów informujących o plebiscycie.
   • Nie masz konta na Facebooku? Nic nie szkodzi… można nominować także poprzez pocztę elektroniczną na adres nobelek@zpsb.pl (w temacie: „Nobelek 25-Lecia ZPSB”)
  • Nominowanie będzie trwało do 20 kwietnia do godz. 12:00.
   • Wszyscy nominowani zostaną kandydatami do uzyskania tytułu Nobelek 25-lecia ZPSB i przejdą do kolejnego etapu.
 2. Etap II: GŁOSOWANIE
  • Od 21 kwietnia rozpocznie się głosowanie na osobowość 25-lecia ZPSB, czyli Plebiscyt Nobelek 25-lecia
  • Głosować będziemy mogli na wybrane 3 osobowości spośród wszystkich nominowanych kandydatów
  • Głosowanie odbywać się będzie na dedykowanej stronie www – pod adresem: www.zpsb.pl/nobelek.
  • Zakończenie głosowania: do 10 maja br. o godz. 15:00.
 3. Ogłoszenie wyników i wręczenie Nobelków nastąpi na uroczystej Gali 25-Lecia ZPSB, która odbędzie się w dniu 12 maja 2018 r. w Teatrze Lalek „Pleciuga”.
  Zaproszenia na tę uroczystość zostaną ogłoszone już wkrótce – zaproszeni będą wszyscy studenci, absolwenci, pracownicy oraz przyjaciele ZPSB.

Czy jesteś naszym studentem, czy też pożegnaliśmy się niedawno, a może jakiś czas temu, a może jesteś naszym partnerem, czy też tylko obserwujesz nas… Ten plebiscyt jest dla wszystkich, którzy czują się w jakiś sposób związani z ZPSB i chcieliby oddać swój głos na osobę, która ich zdaniem jest wyjątkową postacią, czy też odegrała istotną rolę w ciągu 25 lat istnienia Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Niezmiernie cieszymy się, że już jesteśmy razem 25 lat, dlatego zachęcamy do udziału w plebiscycie NOBELEK 25-lecia ZPSB, szczególnie naszych absolwentów, ale także studentów, wszystkich sympatyków i przyjaciół ZPSB!