UWAGA ! Ważne informacje dot. Inauguracji Roku Akademickiego 2020/21

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za rejestrację na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2020/21 w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i komfort przed planowaną uroczystością chcielibyśmy poinformować Państwa o przedsięwziętych środkach ostrożności.

Na teren Ośrodka Kultury będą mogły wejść tylko i wyłącznie osoby, które zarejestrowały swoje przybycie.

Liczba osób biorących udział w uroczystości jest zgodna z wszystkim wytycznymi sanitarnymi. Jednocześnie uwzględniając zapowiedź ogłoszenia objęcia od soboty Powiatu Miasto Szczecin strefą żółtą prosimy o rozważenie wejścia do budynku Ośrodka tylko absolwentów i studentów I roku bez osób towarzyszących.

Informujemy również, że Ośrodek Kultury w Przecławiu znajduje się na terenie gminy Kołbaskowo w powiacie polickim, który nie jest objęty żółtą strefą.

Dla wszystkich zainteresowanych na naszych wszystkich portalach komunikacyjnych (Facebooku, Youtubie) będziemy na żywo transmitowali uroczystość.

Tradycyjny element pasowania na absolwentów ZPSB (podrzucanie biretów) odbędzie się na zakończenie uroczystości przed budynkiem Ośrodka tak aby wszyscy zgromadzeni wraz z osobami towarzyszącym mogli świętować ten moment.

Prosimy o zachowanie wszystkich standardów sanitarnych:

– zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc z zachowaniem odpowiedniego odstępu

– dezynfekcję rąk przed wejściem do budynku

– założenie i noszenie przez całą uroczystość maseczek lub przyłbic

– utrzymywanie odpowiedniego dystansu.

Jeżeli ktoś z Państwa podejmie decyzję o rezygnacji z udziału w uroczystości prosimy o informacje na mail elewandowska@zpsb.pl

Wszystkie powyższe zasady pozwolą nam w odpowiedni radosny sposób świętować nowy rok akademicki 2020/21

Wasza Zachodniopomorska Szkoła Biznesu