Akademia Młodego Lidera – bezpłatne szkolenie!

Startuje Akademia Młodego Lidera, cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich z terenu Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego oraz powiatu gryfickiego! Jest to część projektu Pigułki kompetencji ZPSB.

Trwa rekrutacja na pierwsze ze szkoleń organizowanych przez Wydział w Szczecinie – Od Gamera do Kodera. 

Fascynuje Cię świat komputerów i gier? Lubisz rywalizację i wymyślanie ciekawych scenariuszy? Sprawdź, czy programowanie gier jest dla Ciebie. Program tego 40-godzinnego szkolenia pozwoli Ci na poznanie podstawowych technik twórczych, niezbędnych do samodzielnego stworzenia pierwszoosobowej gry 3D.

RAMOWY ZAKRES SZKOLENIA:

  • Podstawy programowania w języku C#
  • Grafika i animacja 3D
  • Tworzenie gier w środowisku Unity
  • Podstawy produkcji i obróbki dźwięku

Prowadzący: Jakub Adamus

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 6-10 lipca 2020 (dni szkoleniowe: 6, 7, 8, 9, 10 lipca 2020), w godzinach od 9:00 do 15:00 w każdy z tych dni. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, wszystkie zajęcia w ramach szkolenia odbędą się w formie zdalnej (poprzez platformę Microsoft Teams).

Wysłanie zgłoszenia nie jest gwarancją udziału w szkoleniu. Po zakończeniu rekrutacji (trwa do 16.06.2020) Komisja Projektu wyłoni od 12 do 15 uczestników spośród zgłoszonych osób, o czym niezwłocznie poinformuje.

 

ZAPISZ SIĘ!