Awans w rankingu Perspektyw 2023

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że dzięki nieustającemu zaangażowaniu całej kadry Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych w doskonalenie jakości nauczania i rozwoju społeczności akademickiej, odnotowaliśmy wzrost punktowy w najnowszym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023, zdobywając 33. miejsce w Polsce.
Zwiększenie o 3 punkty w rankingowej hierarchii w stosunku do zeszłego roku to imponujący krok naprzód dla naszej Uczelni, świadczący o jakości kształcenia oferowanego przez ZPSB oraz zaufaniu, jakim cieszymy się wśród studentów z całej Polski.

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu na co dzień stawiamy na holistyczne podejście do edukacji: innowacyjne metody nauczania, współpracę z biznesem oraz umacnianie umiejętności praktycznych u naszych słuchaczy. Kładziemy nacisk na zdobywanie zarówno cennej wiedzy teoretycznej, jak również konkretnych umiejętności, wymaganych na współczesnym rynku pracy.
Utrzymując stałą współpracę i relacje partnerskie z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami, umożliwiamy naszym studentom zdobycie cennego doświadczenia poprzez staże, praktyki i projekty badawcze, a także dostęp do nowoczesnych narzędzi i materiałów naukowych, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość naszych działań dydaktycznych oraz motywację studentów do osiągania sukcesów.

W ZPSB już od 30 lat kontynuujemy naszą misję dostarczania wysokiej jakości edukacji biznesowej, przygotowując studentów do wyzwań zawodowych i stawiając na rozwój ich umiejętności. Postęp w rankingu Perspektyw jest dowodem na to, że strategia ta przynosi wymierne rezultaty. Jest to oczywiście także wynik ciężkiej pracy i zaangażowania całej społeczności akademickiej, za które składamy ogromne podziękowania wszystkim jej członkom.

Dziękujemy za Wasz nieoceniony wkład i liczymy na Wasze wsparcie także w kolejnych latach!