Dni Biznesu w Szczecinie – MBA DAY oraz DZIEŃ KOMPETENCJI

Dni Biznesu organizowane są przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie, dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać kompetencyjnie i zawodowo oraz świadomie kształtować swoją karierę.

W ramach tego wydarzenia, w kampusie przy ul. Żołnierskiej, przez dwa dni można będzie wziąć udział w darmowych wykładach i warsztatach, spotkać się z praktykami biznesu, wykładowcami i absolwentami studiów MBA. Odwiedzający będą mieli do wyboru prelekcje oraz różnorodne warsztaty i grę, prowadzone przez doświadczonych ekspertów, w tym absolwentów studiów Executive MBA w ZPSB. Uczelnia udostępni także bezpłatnie narzędzia do zdiagnozowania swoich kompetencji –  Barometr Kompetencji Kluczowych Knowlegde@Work.

Pomysł na takie wydarzenie narodził się m.in. w związku z dużym zainteresowaniem studiami Executive MBA, jakie obserwujemy ostatnio u nas. Jest to dobry sygnał, wskazujący, że coraz więcej osób poważnie myśli o rozwoju swojej kariery, a także widzi takie możliwości. Trend ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji wśród osób pracujących dowodzi, że idea tzw. Lifelong Learning (uczenia się przez całe życie) staje się nam coraz bliższa. Dowodem na to są nasi liczni absolwenci studiów podyplomowych (ponad 3500 osób), którzy także często wracają do nas, żeby zrobić kolejny kierunek „podyplomówek” – mówi dr Justyna Osuch, szefowa Centrum Rozwoju Biznesu ZPSB.

Podczas Dni Biznesu chcemy pokazać mieszkańcom Szczecina, jak mogą rozwijać siebie, swoją karierę czy swój biznes. Przygotowaliśmy ciekawe spotkania, zaprosiliśmy naszych absolwentów studiów podyplomowych i MBA, żeby opowiedzieli o swoich doświadczeniach. Zapraszamy też na grę biznesową o tematyce HR, a przed wszystkim na sprawdzenie swoich kompetencji i rozmowę z doradcą edukacyjnym – kontynuuje dr Osuch.

Udział w Dniach Biznesu w ZPSB jest bezpłatny, wymaga tylko rejestracji. Wypełniają formularz online, rezerwuje się miejsce na wybrane spotkania.

Więcej informacji oraz zapisy tutaj.

Harmonogram Dni Biznesu w Szczecinie
20.09.2016 – Dzień I, MBA DAY
17.00 – 17.30     Rejestracja na wydarzenie, kawa i networking
17.30 – 17.45     Studia MBA – dla kogo? Prezentacja programu Executive MBA
17.45 – 18.15     Anioły i demony gospodarki – o perspektywach dla biznesu na poważnie, prof. Aneta Zelek

od 18.15              Zrób testy słuchacza studiów MBA, porozmawiaj z absolwentami prestiżowych studiów menedżerskich, weź udział w spotkaniu Stowarzyszenia Absolwentów. To Twój czas na biznesowy networking.

21.09.2016 – Dzień II, DZIEŃ KOMPETENCJI
14.00 – 17.00     Gra biznesowa „HR transformation”, IBD Business School – liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń
17.00 – 17.30     Rejestracja na wydarzenie, kawa i networking
17.30 – 18.30     Warsztaty do wyboru:

o Co z tym designem? I po co ten management?
o Co wspólnego może mieć cebula z Twoją motywacją?
o Jak sprzedawać w internecie?
o RURach i inteligentnych specjalizacjach – jak odnaleźć się wśród nowych funduszy unijnych
o Moja marka w social media
o Employer Branding – moda czy dziś już absolutna konieczność?

od 17:00              Bezpłatne testy kompetencji kluczowych. Poznaj swoje mocne i słabe strony. Dowiedz się jakie cechy i umiejętności powinieneś rozwijać, żeby odnieść sukces. Wykonaj test kompetencji kluczowych przy pomocy Barometru Kluczowych Kompetencji. Zapytaj doradcę edukacyjnego o studia, które pozwolą Ci się rozwinąć i zdobyć pożądaną wiedzę.

Więcej informacji oraz zapisy: tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

W razie pytań -> zapraszamy do kontaktu

 

Więcej komunikatów prasowych ZPSB