Zapraszamy na Dni Biznesu w Szczecinie. Już 20 i 21 września w ZPSB

Przyjdź na Dni Biznesu organizowane przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu. Weź udział w darmowych wykładach i warsztatach. Spotkaj się z praktykami biznesu i dowiedz się w jaki sposób można kształtować swoją karierę. Bezpłatnie zdiagnozuj swoje kompetencje i wybierz kierunek rozwoju dla siebie.

Udział w Dniach Biznesu wymaga rejestracji. Wypełnij formularz online i zarezerwuj miejsce na wybrane spotkania.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Harmonogram Dni Biznesu w Szczecinie

20.09.2016 – Dzień I, MBA DAY

17.00 – 17.30 Rejestracja na wydarzenie, kawa i networking, sesja Q&A z pracownikami Biura Studiów Podyplomowych
17.30 – 17.45 Studia MBA – dla kogo? Prezentacja programu Executive MBA
17.45 – 18.15 Anioły i demony gospodarki – o perspektywach dla biznesu na poważnie, Prof. Aneta Zelek
od 18.15 Zrób testy słuchacza studiów MBA, porozmawiaj z absolwentami prestiżowych studiów menedżerskich, weź udział w spotkaniu Stowarzyszenia Absolwentów. To Twój czas na biznesowy networking.

 21.09.2016 – Dzień II, DZIEŃ KOMPETENCJI

14.00 – 17.00 Gra biznesowa „HR transformation”, IBD Business School – liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń
17.00 – 17.30 Rejestracja na wydarzenie, kawa i networking, sesja Q&A z pracownikami studiów podyplomowych
17.30 – 18.00 Warsztaty do wyboru:

 • Co z tym designem? I po co ten management?
 • Co wspólnego może mieć cebula z Twoją motywacją?
 • Jak sprzedawać w internecie?
 • O RURach i inteligentnych specjalizacjach – jak odnaleźć się wśród nowych funduszy unijnych
 • Moja marka w social media
 • Employer Branding – moda czy dziś już absolutna konieczność?
18.00 – 18.30 Warsztaty do wyboru:

 • Co z tym designem? I po co ten management?
 • Co wspólnego może mieć cebula z Twoją motywacją?
 • Jak sprzedawać w internecie?
 • O RURach i inteligentnych specjalizacjach – jak odnaleźć się wśród nowych funduszy unijnych
 • Moja marka w social media
 • Employer Branding – moda czy dziś już absolutna konieczność?
od 17:00 Zrób darmowe testy kompetencji kluczowych. Poznaj swoje mocne i słabe strony. Dowiedz się jakie cechy i umiejętności powinieneś rozwijać, żeby odnieść sukces. Wykonaj test kompetencji kluczowych przy pomocy Barometru Kluczowych Kompetencji. Zapytaj doradcę edukacyjnego o studia, które pozwolą Ci się rozwinąć i zdobyć pożądaną wiedzę. Zapisz się i skorzystaj ze zniżki.

OPIS SPOTKAŃ I WARSZTATÓW

Anioły i demony gospodarki – o perspektywach dla biznesu na poważnie, prof. Aneta Zelek, Rektor ZPSB
W obiektywnej optyce makro- i mikroekonomicznej o następstwach programu 500+, kwocie wolnej od podatku, obniżeniu wieku emerytalnego, obniżonych ratingach, nowych podatkach i najbliższych perspektywach polskiej gospodarki i polskiego biznesu.

Co z tym designem? I po co ten management? dr Magda Małachowska, Centrum Przemysłów Kreatywnych
Projektowanie produktów i usług widziane oczyma odbiorcy. „Wejdziemy w buty użytkownika” i sprawdzimy czy nowy produkt lub usługa jest tym czego chce i potrzebuje. Jak sprawdzić czy pomysł na biznes jest unikatowy? Kim jest odbiorca? Jakie są jego problemy?

Co wspólnego może  mieć cebula z Twoją motywacją? Alicja Klimek-Junak, ICF Polska
Co może decydować  o tym, że pewne działania wykonujesz szybko i z przyjemnością a inne odkładasz na dalekie terminy?

Jak sprzedawać w internecie? Robert Wasilewski 
Jak zadbać o sprzedaż produktów i usług internecie? Czy media społecznościowe sprzedają? Jak zadbać o pozycjonowanie własnej oferty?

O RURach i inteligentnych specjalizacjach – jak odnaleźć się wśród nowych funduszy unijnych, dr Justyna Osuch, ZPSB 
Jak odnaleźć się w nowych funduszach unijnych. Na co zwrócić uwagę? I czy fundusze UE są dla wszystkich?

Moja marka w social media, Grupa Płodni.com [www.przerwanareklame.pl] (partner biznesowy kierunku Social Media – studiów podyplomowych ZPSB)
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie wykorzystywać potencjał mediów społecznościowych do promocji swojej marki lub zastanawiasz się, czy to dobre narzędzie marketingowe dla Twojej firmy, przyjdź na spotkanie ze specjalistą z Grupy marketingowej Płodni.com i odkryj świat Social media.

Employer Branding – moda czy dziś już absolutna konieczność?, Izabela Kesselring, LSJ HR Group (partner biznesowy kierunku HR Biznes Partner – studiów podyplomowych ZPSB)
Czym jest Employer Branding? Jakie są jego narzędzia?  Co pomaga zbudować wizerunek „pracodawcy z wyboru.

SYLWETKI PRELEGENTÓW

Prof. Aneta Zelek – Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, w swojej karierze akademickiej prof. Aneta Zelek pracuje nie tylko jako dydaktyk i trener, ale również̇ jako naukowiec, konsultant, ekspert ds. strategii i publicysta. Jest duszą i twarzą Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Uczestniczy nie tylko w konferencjach naukowych, ale też w debatach o przyszłości miasta. Dyskutuje z przedsiębiorcami, radnymi, prezydentem Szczecina. Prowadzi również szeroką działalność propagatorską i publicystyczną. Jest stałą felietonistką czasopisma Świat Biznesu oraz stałą komentatorką zdarzeń gospodarczych dla programów telewizji oraz radia i prasy.  Od 12 lat przewodniczy Kapitule regionalnej nagrody gospodarczej Perły Biznesu. Lider i prowadząca dwa moduły w ramach programu Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

dr Justyna Osuch – dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Ekspert, doradca biznesowy w obszarze zarządzania, trener z ponad 16-letnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie zarządzania projektami funduszy europejskich, finansowania zewnętrznego i współpracy nauki z biznesem. Od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz rozwoju regionalnego zasiadając w krajowych i regionalnych gremiach doradczych, współpracując z instytucjami krajowymi i regionalnymi (Urząd Marszałkowski, Wojewódzki Urząd Pracy, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Rozwoju i Badań, itp.) oraz wspierając regionalne instytucje otoczenia biznesu i przedsiębiorstwa. Wykładowca na studiach podyplomowych „Project Manager” i „Zarządzanie projektami UE” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

dr Magda Małachowska – dyrektor Centrum Przemysłów Kreatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie, trener i wykładowca, członek Service Design Network globalnej organizacji zrzeszającej projektantów usług, współzałożycielka Service Design Polska. Inicjatorka projektu Global Service Jam w Polsce. Pracowała m.in. dla Asseco, Nickel Technology Park, MTP Targi Poznańskie, Jasmin Research, Urząd Miasta Szczecin, Stowarzyszenie Designu Warmii i Mazur, Akademia Sztuki, Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Kino Kosmos, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Technopark Pomerania. Partner Biznesowy i wykładowca na studiach podyplomowych „Design Management” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Robert Wasilewski – w bankowości i branży finansowej pracuje od 2000 roku, jako doradca kredytowy, manager, szef oddziału banku i współwłaściciel firmy pośrednictwa finansowego. Pomógł w uzyskaniu ponad 2500 kredytów. Od 2010 r. aktywnie funkcjonuje w branży IT. Założyciel ogólnopolskiego portalu o kredytach hipotecznych Hiponet.pl, polecanidoradcy.pl  i blogu osobistego HipotecznyBlog.pl. Pracuje nad kolejnymi przedsięwzięciami internetowymi niekoniecznie z branży finansowej, ale o tym na razie ciiiiii… Wykładowca na studiach podyplomowych „Menadżer sprzedaży” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Alicja Klimek-Junak – trener rozwoju osobistego i mentor coach. Certyfikowany Coach ACC ICF, członek zarządu ICF Polska w poprzedniej kadencji, Lider Zachodniopomorskiego oddziału ICF Poland. Absolwentaka Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w biurze projektowym. Wiceprezes stowarzyszenia TERAZ Trening Efektywnego Rozwoju od A do Z. Master Reiss Motivation Profile® metody naukowo opracowanego podejścia do motywacji. Wykładowca na studiach „Akademia Coachingu i Mentoringu” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Izabela Kesselring, LSJ HR Group – Konsultant HR, coach, facylitator, asesor – sesje AC/DC. Ekonomistka z dyplomem MBA, praktyk biznesu, realizowała się m.in. jako manager, prezes zarządu, przedsiębiorca. Od 20 lat pracuje w obszarze związanym z HR, marketingowym i wizerunkowym zarządzaniem przedsiębiorstwem, w tym budowaniem pozytywnej marki pracodawcy – Employer Branding. Partner Biznesowy studiów podyplomowych „HR Biznes Partner” w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.

Bogusław Michalak – certyfikowany Coach ACC w ICF oraz PCD w Noble Manhattan Coaching. Praktyk zarządzania zasobami ludzkimi z kilkunastoletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych korporacjach a także w rozwijaniu własnej działalności. Przez wiele lat pracował w sektorze bankowości jako HR Business Partner. Prowadzi w Szczecinie własną firmę MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu, pozyskując i realizując projekty szkoleniowo-coachingowe, głównie z sektorze firm produkcyjnych i usługowych. Prowadzi akcję „Cisnę na Sześć godzin” wspierającą debiutujących maratończyków. Jest założycielem i prowadzącym cykl spotkań dla coachów i pasjonatów coachingu „Coaching Szczecin”. Partner Biznesowy Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE