Dołącz do Rebelii – Przyszłość Zarządzania Zaczyna się Teraz! Zapraszamy na konferencję!

Zapraszamy na wyjątkową konferencję, która zainspiruje Cię do wprowadzenia progresywnych modeli zarządzania w Twojej firmie.

Rebelia w Zarządzaniu to wydarzenie, na którym spotkają się liderzy i praktycy, by dzielić się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami w dziedzinie innowacyjnego, nowoczesnego zarządzania. To także doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy z tymi, którzy już zmieniają świat biznesu.
Dlaczego warto być częścią tej rewolucji?
Uczestnicząc w konferencji, zyskasz unikalną okazję do zgłębienia tajników progresywnego zarządzania.
Dowiesz się, jak w praktyce funkcjonują nowoczesne metody zarządzania, dzięki którym możesz efektywniej kierować zespołem i organizacją.
Przygotujesz się na nadchodzące wyzwania i zadania, z którymi zetkniesz się w swojej pracy, zdobywając cenną wiedzę oraz praktyczne narzędzia.
To również doskonała szansa, aby nawiązać kontakty z osobami, które już przeszły przez podobne doświadczenia. Wymiana opinii i inspiracji z ekspertami oraz praktykami pozwoli Ci na zdobycie nowych perspektyw i motywacji do działania. Jeśli chcesz być lepiej przygotowany na przyszłość, nie przegap tej okazji!

Kogo spotkasz?

Wydarzenie gromadzi ekspertów, którzy wprowadzili progresywne zarządzanie w swoich organizacjach i odnieśli sukces.

Poznasz między innymi:

Bożenę Doroszenko z reDEFINE, założycielkę reDEFINE promującego progresywną rebelię w zarządzaniu. Współpracuje przy tworzeniu nowej kultury w organizacjach i zdrowych miejsc pracy, odpowiadających na wyzwania zmieniającego się świata i biznesu.
Grzegorza Kuczyńskiego – Przedsiębiorcę i lidera, co-founder Unity Group, koordynatora Rebel Cell Poland. Grzegorz Kuczyński szczególnie koncentruje się na budowaniu kultury organizacyjnej opartej na dojrzałości, partnerstwie, odpowiedzialności, zaufaniu, transparentnej komunikacji oraz wartościach firmy. Efektywnie wdraża w Unity Group praktyki organizacji progresywnych i stale je rozwija.
Pawła Muklewicza i Monikę Rynkiewicz z DGS Diagnostics. Monika Rynkiewicz od 17 lat pracuje w obszarze rozwoju kompetencji na poziomie indywidualnym i organizacyjnym. Popularyzuje tematykę zarządzania zmianą i megatrendów w biznesie, ceni „agile’owy” styl pracy i bezpośrednią komunikację. Ukończyła Historię sztuki i HR Business Partnering. Paweł Muklewicz od ponad 18 lat pracuje w skandynawskich firmach i ze skandynawską kulturą pracy. Obecnie odpowiedzialny za wdrażanie i realizowanie globalnej strategii w obszarze operacyjnym. Łączy twarde kompetencje inżynieryjne i zamiłowanie do rozwijania ludzi w duchu motywacji 3.0.
Agnieszkę Haracz z Sii Polska, menedżer z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach.

Warsztaty:

Warsztaty odbywają się 11/10/2024 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu

Warsztat 1: Bożena Doroszenko
„Strategie transformacji w firmach progresywnych – krok po kroku, czy totalna rewolucja?”
Warsztat 2: Magdalena Gliszczyńska
„Dlaczego bezpieczeństwo psychologiczne w pracy jest ważne dla biznesu i jak to zrobić dobrze”

Agenda:

9:30 Rejestracja
10:10 Powitanie przez prof. ZPSB Justynę Osuch-Mallett, Rektor ZPSB
10:30 – 11:15 Bożena Doroszenko, Progresywna rebelia w zarządzaniu, czyli jaka?
11:15 – 12:00 Grzegorz Kuczyński, „Unity Group – case study organizacji progresywnej w Polsce”, Rebel Cell Poland
12:00 – 12:45 Paweł Muklewicz, Monika Rynkiewicz, „Klientocentryczność – sposób myślenia i działania wspierany przez tribe-y w DGS Diagnostics”, DGS Diagnostics.
12:45 – 13:45 Lunch
13:45 – 14:30 Agnieszka Haracz, „Poza schematem w zarządzaniu w Sii Polska”, Sii Polska
14:30 – 15:30 Odwrócony panel dyskusyjny
16:00 – Zakończenie konferencji
*18:30 – 21:30 -Wieczór Executive – dla kadry TOP Executive i właścicieli firmy
Podczas wieczoru Grzegorz Kuczyński z Unity Group poprowadzi dyskusję na temat wyzwań związanych z wprowadzeniem modelu progresywnego z pozycji zarządu firmy.

Rejestracja i bilety na wydarzenie dostępne tutaj:

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/rebeliawzarzadzaniu