DZIEŃ TECHNIKA i targi szkół ponadgimnazjalnych w ZSK

Ostatnia klasa gimnazjum wiążę się z uzyskaniem świadectwa ukończenia oraz rozpoczęciem kolejnego etapu kształcenia. Dla gimnazjalisty wybór tej następnej szkoły jest jedną z pierwszych, poważnych decyzji do podjęcia. Wybór ten powinien być przemyślany.

Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne, wychodząc naprzeciw gimnazjalistom i nauczycielom, zorganizowały DZIEŃ TECHNIKA, czyli targi szkół ponadgimnazjalnych w Szczecinie.

Wydarzenie pod hasłem „Gdzie praktyka łączy się z wiedzą” odbyło się w dniu 27 kwietnia 2016 r., w siedzibie Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych, przy ul. Żołnierskiej 53.

Dzień Technika to idealna okazja dla wszystkich gimnazjalistów do zdobycia inspiracji odnośnie przyszłego zajęcia.

Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta edukacyjna dziewięciu techników ze Szczecina. Uczestnicy biorą także udział w ciekawych i dedykowanych warsztatach, prowadzonych przez specjalistów, nauczycieli Technikum Kreatywnego, wykładowców ZPSB.

Warsztaty dla młodzieży: „Jak zostać twórcą gier komputerowych” prowadzący: Maciej Prósiński, „Jak uczyć się, żeby zapamiętać?” prowadzony przez Barbarę Głowacz z ZSK, „Jak Cię widzą, tak Cię… zapamiętają” prowadzony przez Beatę Dobińską, trenera biznesu i wykładowcę ZPSB, „Od Pashy do Izaka, czyli czym jest e-sport i jak można na tym zarobić? prowadzony przez Filipa Mozola, studenta informatyki ZPSB.

*** Technikum Kreatywne działające pod patronatem ZPSB – pierwsza z Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych (ZSK) – ruszyło z rekrutacją na rok szkolny 2016/2017. Będzie kształcić techników informatyków – twórców gier komputerowych. Technikum Kreatywne jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej, a nauka w szkole jest płatna – jednak ZSK oferuje atrakcyjne zniżki przy wcześniejszych zapisach. Pierwszych 15 osób semestr nauki jest bezpłatny, a zapisanych do 6 maja 2016 obowiązuje zniżka w czesnym o 140 zł/m-c przez całą pierwszą klasę.

Więcej na stronie: www.szkolykreatywne.pl

Więcej informacji udziela:

Barbara Głowacz
Menedżer Zespołu Szkół Kreatywnych
tel. 601 565 268, 91 814 94 05
e-mail:
biuro@szkolykreatywne.pl
www.szkolykreatywne.pl