Interstudent 2021 – konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce

To już XI edycja konkursu Interstudent, w którym zostają nagrodzeni najlepsi zagraniczni studenci zdobywający wykształcenie na polskich uczelniach. Jak co roku –są poszukiwani –  ludzi ambitni, dobrzy  studenci, ale przede wszystkim aktywni, zaangażowani, budujący mosty między kulturami.

W tym roku zadanie jest szczególne: chcemy pokazać zagranicznych studentów, którzy mimo obaw i utrudnień wynikających z epidemii pozostali w naszym kraju. Studiują, działają społecznie, angażują się w życie swoich społeczności. Są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.

Zgłaszać kandydatów można do 20 stycznia 2021 roku.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2021 nastąpi w lutym podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”, którym gospodarzem będzie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów zagranicznych studentów uczelni publicznych i niepublicznych ze wszystkich stopni studiów, wszystkich kierunków i krajów. Czekamy na kandydatury młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze radzą sobie na studiach, ale też wykazują „ponadnormatywne” zaangażowanie społeczne, naukowe, sportowe.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.