Komunikat (nr 2) w związku z epidemią koronawirusa

Szanowni Państwo, Studenci, słuchacze, pracownicy ZPSB,

Pragniemy poinformować, że aktualnie ZPSB funkcjonuje w normalnym trybie i organizuje zajęcia dydaktyczne zgodnie z planami zajęć.  Nadal bardzo prosimy Państwa o zachowanie rekomendowanych zasad higieny oraz indywidualne, rozważne decyzje w sprawie uczestnictwa w zajęciach. Informujemy, że ewentualne nieobecności na zajęciach w uzasadnionych przypadkach (np. konieczność kwarantanny, złe samopoczucie, kontakty z zarażonymi, itp…) będą uznane za usprawiedliwione.

Informujemy również, że kierownictwo Uczelni monitoruje sytuację na bieżąco. Pozostajemy też w stałym kontakcie z Inspektorami Sanitarnymi oraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W przypadku wydania przez odnośne władze zalecenia zawieszenia działalności dydaktycznej, lub w przypadku podejrzenia zachorowania w naszym środowisku, Uczelnia natychmiast podejmie decyzję o zawieszeniu zajęć.

Jeśli zajdzie konieczność zawieszenia działalności dydaktycznej na okres dłuższy niż dwa tygodnie podejmiemy zajęcia zorganizowane w trybie on-line (jak Państwo wiecie, jesteśmy do tego przygotowani technicznie i organizacyjnie).

O wszystkich decyzjach będziemy informować na bieżąco. Prosimy zatem o śledzenie dalszych komunikatów w tej sprawie.